Перейти до змісту

4 Пера (The Four Feathers) (TS.DivX.Rus)


_sergius

Рекомендовані повідомлення

Сюжет фільма присвячений тому періоду, коли більча частина світу була завойована Британською імперією.

Якість картинки посередня, але дивитись можна.

То як, заливати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх кого зацікавила дана пропозиція, викладаю на ФТП в папку Privat Users / SergiuS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок якості???

мене дууууже засмучує абревіатура TS у назві....

Telesync (TS): Записывается професиональной (цифровой) камерой установленной на штатив в пустом кинотеатре с экрана. Качество видео намного лучше, чем с простой камеры (Cam). Звук записывается на прямую с проектора или с другого отдельного выхода, например гнездо для наушников в кресле (как в самолёте). Звук таким образом получается очень хороший и без помех. Как правило звук в режиме стерео.

взято тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет фільма присвячений тому періоду, коли більча частина світу була завойована Британською імперією.

Якість картинки посередня, але дивитись можна.

То як, заливати?

Заливай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tulik фільму більше 5-ти років мабуть - і топікстартер не знайшов нічого кращого аніж екранка???

фтопку.. можна було вже й не те що DVDRip викласти а й цілий БлуРей за той час..

-1 не варто загаджувати ФТП-шник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фтопку.. можна було вже й не те що DVDRip викласти а й цілий БлуРей за той час..

Що знайшов - тим поділився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аватар поміняй :(

От думав на новорічні свята зробити якесь оновлення, но... хотів як краще, а вийшло як завжди:)

Аватар популярний, на авторство не претендую. Та чого ж тоді шановний коли бачив ваші пости на форумі, то аж ніяк не спостерігав цей аватар. Якщо він вам так подобається - дарю, і не буду уподоблюватись до банальних сварок, а просто повертаюсь до свого аватара, під яким мене багато хто і знає на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аватар поміняй :0143:

От думав на новорічні свята зробити якесь оновлення, но... хотів як краще, а вийшло як завжди :ok2:

Аватар популярний, на авторство не претендую. Та чого ж тоді шановний коли бачив ваші пости на форумі, то аж ніяк не спостерігав цей аватар. Якщо він вам так подобається - дарю, і не буду уподоблюватись до банальних сварок, а просто повертаюсь до свого аватара, під яким мене багато хто і знає на форумі.

tnx )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tnx )

Це слід розуміти як "thanks" чи...? Якщо так, тоді будемо вважати, що конфлікт вичерпано:smile3: (тим більше що в репутації теж відбулись зворотні зміни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було так, легке непорозуміння. Але проблема вирішена, фільм на ФТП, народ дивиться, тому тему можно спокійно закривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет фільма присвячений тому періоду, коли більча частина світу була завойована Британською імперією.

Якість картинки посередня, але дивитись можна.

То як, заливати?

Наступний раз знайди трошки більше інформації про фільм. Мені здається я його вже бачив, але по коментарю вияснити тяжко.

І ще не розумію, чого викладено в папку Uthers, а не в папку Video.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...чого викладено в папку Uthers, а не в папку Video.

Коли постив цю тему, то почала вийо*** вінда, і щоб потім якщо вона навернеться в непотрібний момент коли народ захоче подивитись фільм не шукати його на диску і не знов не записувати на вінт, то просто залив на ФТП в свою папку. А вже потім дав посилання. Хоча, думаю особливої різниці немає в тому де саме викладено цей фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...чого викладено в папку Uthers, а не в папку Video.

Коли постив цю тему, то почала вийо*** вінда, і щоб потім якщо вона навернеться в непотрібний момент коли народ захоче подивитись фільм не шукати його на диску і не знов не записувати на вінт, то просто залив на ФТП в свою папку. А вже потім дав посилання. Хоча, думаю особливої різниці немає в тому де саме викладено цей фільм.

Та то я чисто не поняв чого не так як всі :blink:. Більше хотілосяб побачити детальнішу інформацію про фільм. історичні фільми люблю, але здається цей я вже бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...хотілося б побачити детальнішу інформацію про фільм. історичні фільми люблю, але здається цей я вже бачив.

Ну якщо треба, то можу коротенько описати сюжет, а там думаю зрозумієш бачив його чи ні, а якщо ні - тоді подумаєш чи варто дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Информация о фильме:

Название: Четыре пера

Оригинальное название: The Four Feathers

Год выхода: 2002

Жанр: Приключение / Драма / Война

Режиссер: Шекхар Капур

В ролях: Хит Леджер, Уэс Бентли, Кейт Хадсон, Даниэль Кальтажироне, Джеймс Космо

Примечание: Захватывающий приключенческий фильм эпических масштабов. Кассовые сборы только в США и Канаде - 18 млн. долларов.

О фильме:

1898 год. Молодого британского офицера Гарри Фэйвершема (Хит Леджер - "История рыцаря", "Патриот") ждет блестящая карьера. У него есть любимая девушка (Кейт Хадсон - "Почти знаменит") и его окружают верные друзья. Но когда началась несправедливая война в Судане, Гарри подает прошение об отставке. Невеста и друзья сочли его предателем и прислали ему четыре белых пера, как символ позора. Но он появится на полях сражений, чтобы спасти жизни тех, кто считал его трусом!..

...хотілося б побачити детальнішу інформацію про фільм. історичні фільми люблю, але здається цей я вже бачив.

Ну якщо треба, то можу коротенько описати сюжет, а там думаю зрозумієш бачив його чи ні, а якщо ні - тоді подумаєш чи варто дивитись.

Учись студент. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше малюнок треба приліпити, але не знайшов так бистро. А сидіти шукати впадло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше малюнок треба приліпити, але не знайшов так бистро. А сидіти шукати впадло :)

Дякую за доповнення теми!

Ну ти сам все зробив за мене, а сидіти шукати не стільки впадло, скільки немає часу, бо сесія, треба до екзамену забацати розрахункову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...