Перейти до змісту

Перша зустріч ІТ-кластеру в Луцьку. You're all welcome


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Так ці проекти їх актуальність, специфіку розвитку потрібно донести до тих студентів області ІТ, чи до тих самих викладачів для актуалізації навчальної бази.

Це звичайно починання правильне. У всіх цивілізованих країнах освіта тісно повязана із практичними речами.

Але при нинішньому розмаху кластера боюсь що така ціль занадто амбітна і зубки поламаються.

Спочатку як на мене потрібно сформувати кворум спільноти який готовий розвивати ІТ регіону.

Профільний сайт був би чудовим початком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Затим, що не треба їхати в Індію щоб бити морду за "індусскій код" . Шютка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Індуси нормально пишуть код, просто вони неперевіряють ТЗ на помилки, і їх не валить, що ти десь продрушляв. Це наші можуть тобі вказати де ти провтикав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ці проекти їх актуальність, специфіку розвитку потрібно донести до тих студентів області ІТ, чи до тих самих викладачів для актуалізації навчальної бази.

Це звичайно починання правильне. У всіх цивілізованих країнах освіта тісно повязана із практичними речами.

Але при нинішньому розмаху кластера боюсь що така ціль занадто амбітна і зубки поламаються.

Спочатку як на мене потрібно сформувати кворум спільноти який готовий розвивати ІТ регіону.

Профільний сайт був би чудовим початком.

Я бачу ви так гарно пишете. Я думаю, нам вас не вистачає. Прийдіть на одну із зустрічей. В мене особисто є ще проекти, які б хотілося втілити. І у вас, як подивлюся, ідеї гарні є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...