Перейти до змісту

Хто яким антивірусом та файерволом користується?


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Comodo Firewall Pro 2.4.19. Раніше був аутпост, поюзав місяців зо 3. Зніс. З Комодо також була одна проблема - через деякий час через нього вилітала 1С-ка і після цього не хотіла запускатись. Причини не відомі. Хоча через деякий час проблема зникла. Відать обучілась прога. Зараз ніяких дорікань нема. Працює шустро, не заважає.

Антивір Авіра. Колись добра людина порадила. Скільки раз було таке, що всякі ноди мовчали, кола Авіра ловила вірусню.

+ до того - все безкоштовне. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AVAST! Antivirus та Jetico Personal Firewall все безплатне! До цього був NOD32 ліцензійний (на фірму купували), але він облажався на троянах.

Дописую про дуже корисну програмку Ad-Aware, для боротьби з шпигунськими програмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Eset NOD32 3.0.621.0

Outpost Firewall Pro 6.0.2225.232

До речі, на рахунок лажання НОД32 і пропускання троянів... поки троян сидить в архіві разом з прогою, тобто не проявляє ніякої активності, то НОД на нього і не реагує. І я рахую це правильним. Інша справа, якби при спробі зараження компа НОД його прохлопав, але такого у мене ще не було. Крім того, для самозаспокоєння і перевірки чи НОД дійсно не лажає, час від часу запускаю повне сканування використовуючи CureIt (DrWeb) та AVZ (розробник має відношення до АВ Касперського).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SunSeth

Так точно, НОД не реагуе на неактивні трояни, але коли троян почав мені завантажувати програми для спама він теж не відреагував, і при скануванні теж! Якби не різкі зміни трафіку, то ніхто би на це уваги не звернув. Нема ідеальних антивірусів, і на мою думку треба періодично робити моніторинг компа іншим, вони один одного доповнять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jetico Personal Firewall - найкращий файрвол (безкоштовний, маленький, дуже гнучкий в налагодженнях)

антивірусом не користуюсь (так, я такий)

+Avira AntiVir отличное сочетание, ничего не пропустит, ничего не упустит :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SunSeth

Так точно, НОД не реагуе на неактивні трояни, але коли троян почав мені завантажувати програми для спама він теж не відреагував, і при скануванні теж! Якби не різкі зміни трафіку, то ніхто би на це уваги не звернув. Нема ідеальних антивірусів, і на мою думку треба періодично робити моніторинг компа іншим, вони один одного доповнять.

У НОДа ціла хмара налаштувань і за моїм спостереженням, якщо юзер не використовуючи розум у них щось намучує, то виникають ситуації описані тобою. Мене НОД ще (тьху-тьху) ніразу не підвів. А взагалі-то, основна маса вірів і троянів з"являється на компах від безголового відкривання аттачів у мейлах і скачуванні сумнівних файлів з нету, а не через атаки якохись міфічних хакерів, щоб заволодіти вашою колекцією Масяні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Користуюся AntiVir PersonalEdition Classic але маю підозру шо він несправляється!Порадьте чим кращим його можна замінити! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довгий час був відданий НОДУ, після того як почали зникати або змінюватись *eхе`шники репутація НОДа після своїх мегаглубоких сканувань різко анулювалась, Dr. WEB 4.44 знайшов приблизно 7 різних хробаків і близько 20 чехоточних файлів!

Др.Веб - допоки буде знаходити панацею :rolleyes:

Стіна? А навіщо? На сервак - згоден, а на хаус - завши купа траблів з їх налаштуванням та й потім крутиш мозок в пошуках блоків чи причин дискомфорту! Та й інфа яка зазвичай у всіх займає більшість доріжок, займає цю саму більшість у великого емаунта інших серферів. Для мене - усе цінне на оптичних носіях, знедавна здається що навіть нові HDD тепер з лімітованим, кумедно малим, терміном живуть :smile-zachot:

ЗІ Якогось вьювервочера буде достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1. Файер дома не потрібен. Ну лише в тих випадках, якщо ви хочете тримати "під ковпаком" всю мережеву активність.

Антивір - НОД, для підстраховки - AnVir.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В uTorrent, якщо довго не користуватись фаэрволом, під час качання, виникає помилка - Generic Host Process, спасає тільки перезагрузка. Відімо якійсь злидні це спеціально роблять бо ip через uTorrent здається видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В uTorrent, якщо довго не користуватись фаэрволом, під час качання, виникає помилка - Generic Host Process, спасає тільки перезагрузка. Відімо якійсь злидні це спеціально роблять бо ip через uTorrent здається видно.

:) Можу привітати з підхопленим трояном/троянами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dry.gif Можу привітати з підхопленим трояном/троянами.

Дійсно сотаннім часом шось дуже часто в людей така проблема виникає, мб в неті якийсь червячок новий завівся. svchost.exe працює з правами системи, не виключено, що зараза намагається його експлуатувати і, десь спотикаючись, валить систему. Як правило спасає просте увімкнення штатного маздайного брандмауера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене це виникає ТІЛЬКИ коли я щось качаю через торент, незамітив щоб щось таке в мене з'являлось просто під час серфу... Доречі svchost.exe може корисутватись купа сервісів... не тільки GHP. А систему я провіряю частенько, треба буде навєрно авіру качати, бо ті антівіруси що в мене є нічого находять, малолі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Agnitum Outpost firewall

Антивируса нет, периодически проверяюсь свежим CureIt, или avz. Последний мне все больше нравится, и работает

без установки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...