Перейти до змісту

Допомога: купівля товарів на Google Play


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада людини, яка вже купувала нещодавно продукцію Google Pla. Карта підключена мастеркард активна та з балансом у гривні. Покупка теж у гривні. Проте карту постійно відхиляє. У банку кажуть, що це нові приколи з конвертацією валют і що проблема не в них, а у продавця і треба з ним зв*язатися, аби продавець дозволив купувати в гривні.

Тільки от як це зробити? Служба допомоги гугля - це довідка. А телефону в Україні немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, приватбанк заборонив (відключив можливість)купувати в іноземних магазинах за гривні ;)

аби продавець дозволив купувати в гривні.

навпаки, щоб дозволив купувати за долари або евро

просто деякі інет магазини, коли бачать що покупець з України - автоматично виставляють прайс в гривнях, вибирайте іншу валюту і буде все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це зробити?

У гугл волеті я такого в налаштуваннях не знайшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це зробити?

У гугл волеті я такого в налаштуваннях не знайшла

а якщо змінити "локейшн" на "юса" валюта не зміниться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в приват24 є баланс для інтернет покупок (а також перевірте чи опція "Оплат в Интернет" включена) , я коли купував через інет то там міняв для своєї карти, інакше не пускало ... спробуйте глянути, можливо допоможе...

це не то пальто.

з 3.01 приват вимагає проводити оплату у валюті продавця, підсовуючи свій "супервигідний" курс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю продавець дає можливість купляти товар через місцеву грошову одиницю. Разом з сумою стоїть знак - ₴, що означає гривні.

Купляв раніше - проблем не було. Для цього підходить будь-яка картка.

Можливо товар призначений не для України, відповідно за гривні не продається, а в доларах банк не дав провести операцію.

Дайте посилання на товар, може хтось щось і підкаже в чому проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 3.01 приват вимагає проводити оплату у валюті продавця

Так валюта в Google Play гривня.

Тепер простіше ломану встановити, ніж купити. Дякуємо, ПБ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю продавець дає можливість купляти товар через місцеву грошову одиницю. Разом з сумою стоїть знак - ₴, що означає гривні.

Продавець - дозволяє, але, як я вже написав - приватбанк відключив можливість оплати в гривнях за покупки зроблені в зарубіжних інтернет-магазинах.

Google Play - зарубіжний інтернет-магазин, тому оплата в гривні там не пройде, принаймні, з карток приватбанку,або карток банків які використувують приватбанківський процесінг.

Як обійти хз... сам, для оплати послуг в інеті юзаю картку іноземного банку... а як бути в випадку з приватбанком хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду в Луцьку з понеділка, можу спробувати допомогти з покупкою. Маю карту Укрсиба, прив'язану до плеймаркета, проблем з покупками не було поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...