Перейти до змісту

Зимові покатушки


prorok

Рекомендовані повідомлення

Привіт, соррі, якщо не там створив тему... :0161:Ситуація настуна: в звязку зі зміною транспортного засобу виникла необхідність обкатати\призвичаїтись до нового авта, а саме створити для нього нестандартні ситуації, покидати в занос , покрутити, помурдувати трохи, щоб призвичаїтись до нього та до зимових погодних умов.... річ в наступному... Порадьте де в луцьку чи поруч з містом є майданчик на якому можна безкоштовно чи за символічну плату реалізувати свій задум. буду дуже вдячний за усі поради......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля ЗАГСу є невеличка площадка, в занос входять щодня. Ще є невеличка на території "Наш край", той, що біля "нової лінії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про такі я знаю, то для мене замало місця буде, нема де розігнаться... дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС...Враховуючи погодні умови, такою площадкою завтра буде все місто...

По темі - Епіцентр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з fedot ом пару зим назад, їздили у Крупу на аеродром - от там є де покататись і в заноси покидати і в снігу позасідати є де, але як зараз там з проїздом невідомо, чи пускають туди чи зачинено - треба питати тих хто має інформацію.

691edc520153.jpg

eafa76caae05.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приємно згадати)))

То точно ) Файно ще було "горбатенького" на літній резині з поля випихати :)

Я, чомусь, думав що це 3 роки назад було, а виявляється, що то ще 2010 рік в останніх числах грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Крупі на аеродромі, яка вартість покататься, може має хто контакти???? буду дуже вдячний

На худий кінець то й біля Нашого Краю на Шевченка можна, але там шлагбаум закритий, то невідомо як на ту площадку потрапити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заїхати на аєродром зараз не просто.... навіть за гроші.

також хочу з товарищами покататись десь по снігу. якщо ти дисциплінований товарищ з головою на плечах то можеш приєднатись. одним більше, одним меньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заїхати на аєродром зараз не просто.... навіть за гроші.

також хочу з товарищами покататись десь по снігу. якщо ти дисциплінований товарищ з головою на плечах то можеш приєднатись. одним більше, одним меньше...

залюбки приєднався б..... коли сплануєш з друзями виїзд то попередь будь-ласка за кілька днів,і номерок для контакту в пп скинь :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...