Перейти до змісту

новогодний фильм


Zevs_Isver

выбераем фильм  

50 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а выберем какой нам больше наравится фильм

в первом голосовании можно выбрать только один, сымый-самый

а во втором - можно выбрать несколько любимых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День Сурка - хороший фильм... смотрю примерно раз в год и перед Новым Годом... Голосовал за него. Ну и конечно "Крепкий Орешек" где Джон Маклейн борется с террористами в аэропорту. + Ирония Судьбы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От до чого доводить людей щорічне зкормлювання телевізором одних і тих же фільмів.

Що ви нашли в тій Іронії ? Фільм так набив оскому що це ппц, а яка кількість людей за нього всеодно проголосувала. Це для деяких людей вже видать як лампочка для собакі в дослідах Павлова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странный подход. очередной показ "Иронии" - ;)

а "Крепкий Орешек" или "Один Дома" протестов не вызывают? :angry:

и еще "День Сурка" - он в категорию рождественских как попадает?

кстати, как бы я не уважал Джона МакКлейна, но рождественским фильмом я бы больше назвал "Семья напрокат", а не "орешков" с морем крови или "одного дома" с выбитыми зубами и поломанными ребрами

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

странный подход. очередной показ "Иронии" - ;)

а "Крепкий Орешек" или "Один Дома" протестов не вызывают? :angry:

и еще "День Сурка" - он в категорию рождественских как попадает?

кстати, как бы я не уважал Джона МакКлейна, но рождественским фильмом я бы больше назвал "Семья напрокат", а не "орешков" с морем крови или "одного дома" с выбитыми зубами и поломанными ребрами

ИМХО

Повністю підтримую, якось "море трупів і літра крові" не асоціюються з святковим настроєм і ніякого Різдва не нагадують.

А "Іронія долі" більше відноситься до цього і "Сам дома" також відноситься до новорічно-різдвяних фільмів. ІМХО :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как показало голосование, с небольшим отрывом, победил фильм -

Ирония судьбы, или С легким паром (1975)

проголосовало 50 пользователей,

маловато както :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...