Перейти до змісту

Соус для салата


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Куштував як піцу так і салати з соусом жовтого кольору. Соус наносять на листя салата, він маэ солодкий смак. Можливо хтось поділиться рецептиком?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может такой?

Ингредиенты:

- 4 яйца,

- сливочное масло 50 гр,

- сливки 50 гр,

- сок половины лимона,

- петрушка,

- соль, черный молотый перец.

Итак:

1. Сварите вкрутую яйца. Отделите желтки от белков.

sparzha5.jpg

2. Хорошо перетрите желтки (можно через сито). В кастрюле растопите сливочное масло, добавьте желтки, лимонный сок, посолите, добавьте перец, тщательно перемешайте, влейте сливки, дайте пару минут слегка покипеть и всё. Соус готов!

sparzha6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там відчуваэться смак гірчиці. Соус нагадуэ гірчицю американську від Торчин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, найточніше вгадати рецепт може допомогти офіціант. Я не кажу питати технологію приготування, а лише поцікавитись, на основі чого зроблений соус. Знаючи хоч декілька інгредієнтів, буде легше шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, найточніше вгадати рецепт може допомогти офіціант. Я не кажу питати технологію приготування, а лише поцікавитись, на основі чого зроблений соус. Знаючи хоч декілька інгредієнтів, буде легше шукати.

Так і зроблю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче чувак, )) в чора був в батьків ну гостював, мама при мені заправляля салат (пекінка,болгарський перчик,огірок,помідор,сир той модний)ну тіпа грецький,отож соус жовтий-жовтий!! і солодкуватий.Рецепт:

-Основа оливкова олія,потім гірчиця не дуже гостра(багато,відносно)тому і жовта,потім яблучний оцет,і саме головне-Тадам!!!!!цукрова пудра,але дуже-дуже в міру)) треба відчувати кількість і якість продуктів.

ще раз короче-салат просто(отпад)вийшов, мамуля в неті вичитала рецепт і спробувала.

PS: надіюся що допоміг, пробуйте! і ждемо відповідей))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...