Перейти до змісту

iphone 4 потух екран


Рекомендовані повідомлення

яка ціна? і яка причина цього?

На 4s мені обійшлося 600 грн з роботою, екран десь 450 грн, причину я не виясняв, але коли прийшов у точку де продають apple, пацан відразу сказав, що я не перший і треба міняти екран. Причину не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина проста. Телефон постарів і apple не проти щоб ви купили нову модель.

І найчастуше тре міняти шлейф живлення екрана а не екран, через його зношеність. Ціна такої заміни +-100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина проста. Телефон постарів і apple не проти щоб ви купили нову модель.

І найчастуше тре міняти шлейф живлення екрана а не екран, через його зношеність. Ціна такої заміни +-100грн.

Я канешно не спец, але мені здається, що там в тому і "фішка", що шлейф на екран йде разом з екраном(не від"єднується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я канешно не спец, але мені здається, що там в тому і "фішка", що шлейф на екран йде разом з екраном(не від"єднується)

Шлейф приклєєний до екрана, є деякі умєльци які переклєюють шлейф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шлейф живлення екрана

Цікава деталь :_09: :0159:, самі придумали, чи хтось підказав))Може навіть знаєте де таке продають і як воно виглядає?

halmer, Не несіть цю "єрєсь" і не збивайте людину. Шлейф на дисплеї не міняється ніяк. Треба міняти модуль, ціна як писали вище 600 і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І найчастуше тре міняти шлейф живлення екрана а не екран, через його зношеність. Ціна такої заміни +-100грн.

Так мені 2рази говорили на другому поверсі павільйону - МАСТЄРА... значить жостко наїпали..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кращому випадку поможе чистка і пропайка елементів на шлейфу, але в тому випадку-коли там була волога.

І поможе ненадовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halmer, Не несіть цю "єрєсь" і не збивайте людину. Шлейф на дисплеї не міняється ніяк. Треба міняти модуль, ціна як писали вище 600 і більше.

Як на іфоні то хз, а вот на к750 в мене був порваний шлейф, в одному сервісі сказали що можуть поміняти тільки шлейф (ціна була на порядок нижча чим за сам дисплей) після цього порився в інеті і знайшов якийсь мануал по заміні самого шлейфа, правда по отзивам на довго цього не хватало, тому просто поміняв дисплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...