Jump to content

Шукаю термопрес для тонкого пластику/товстого целофану.


woodwork

Recommended Posts

Потрібен прес для створення спинок для сидінь, тобіш рулон пластмаси (пластик еластичний) заправляється внизу та зверху, тирсоплита з паралоном вкладається по середині та термопрес запаює пластик по периметру. Є можливість швачкам зшивати його на оверлоках, АЄОА, нитки під зовсім невеликому навантаженні прорізають пластик, сидіння легко рветься.

Даний станок (прес) можливо хто може виготовити під замовлення, можливо хто знає де вже готові рішення є. Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію.

Якщо у кого є такий станок, можу запропонувати дуже непоганяй заробіток на постійній основі.

Link to comment
Share on other sites

Які розміри спинок? Постійні чи міняються? Якщо зараз обробляють оверлоками, то герметичність шву, я так розумію, не потрібна?

Герметичність взагалі то потрібна, оскільки наявність щілинки, як найслабшого місця призведе до розриву.

Постійні, має бути 1 станок на 1 спинку, в теорії має бути 2 станка на 2 модифікації.

По кількостях, поки потрібно не менше 200 на місяць, орієнтовно на перспективу вдвічі більше, тобто прес повинен пахати вдень і вночі.

Розміри приблизно такі: спинка, висота 60 см, ширина 35, сидіння, довжина 40 см, ширина 35. В ідеалі то має бути один ''злєпок'' спинка та сидіння розмежований 2ма пропайками у тому ж пластику. Можна й окремо.

Шов має бути до 5 мм, якісний, добре запаяний без браків. Матеріал є свій.

Пи.си. то як цукорки в пакети запаюють, то так само моє паятись, тільки шов більший та розміри не прямі а гнуті.

Link to comment
Share on other sites

вам для чого? типу такого як на фото?

78897736_w640_h640_vsi_kolori_sidinnyaya.jpg

Так.

Є потреба у таких спинках, потреба великої кількості на постійній основі.

Ми займаємось виготовленням дит.стільців для годування.

Link to comment
Share on other sites

Упаковочный материал ПЭ пленка

Толщина, мкм 40…200

Роликовый запайщик

tpc-550d5_b.jpg

Штука класна, але не те, мала продуктивність, потрібно робити за шаблоном вручну, велика ймовірність браку, не фак що зі ста деталей кілька брачних, та й по кількості не встигнуть стільки робити, хіба 2-3 таких ''паяльника'' в оборот взяти.

Треба площина (стіл) з протяжкою плівки по ньому з заглибленням для дсп спинки, далі потрібна на ричагах чи шарнірах, чи пневмо приводу верхня частина, теж з заглибленням, щоб прижимало, натягувало плівку та запаювало після натяжки, вобшем автоматикою щоб пахло.

Link to comment
Share on other sites

Надибав отакий прес, але навряд чи є він в когось в луцьку. В преса є мінус, одна матриця - один вид виробу. Виготовлення нової матриці зазвичай дороге. Альтернатива пресу - шовні машинки ТВЧ (токами високої частоти) чи ультразвукові. Робота на них буде схожа з роботою за оверлоком, але при цьому виготовлення якогось іншого виробу не потребуватиме ніяких переналаштувань. ТВЧ зварюють натяжні потолки і в Луцьку, здається є таке обладнання, але чи вони зможуть зробити те, що тобі треба, я не знаю.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...