Перейти до змісту

Я - легенда! / I Am Legend (2007)


hitachi

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь
я хотівби подивитись цей фільм. Якшо невашко то закінь будь ласка.

У мене є два варіанти цього фільму. Перший на 700 мегабайт, другий - на 1400. Якість самого відео краща, як не дивно, у першому варіанті. Другий варіант в цьому плані теж непоганий, але там у сценах, де камера деякий час рухається рівномірно, видно ривки. І на початку відео десь хвилину триває показ "FBI Anti-piracy Warning". Але в другому варіанті мені особисто більше подобається російське озвучення; у першому тембр і інтонація голосу "озвучувача" швидко починають діяти на нерви. Який вибереш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене трафіка маловато, якшо непогана якість, давай перший варіант. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мережі з'явилась інформація, що дводискова спеціальна версія, яка включає сцени, що не ввійшли в "театральну", включно з альтернативним фіналом, буде "випущена" 18-го березня.

i_am_legend_two_disk_dvd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Как скачать! Подскажите! не качаэться?!!!!

По-переше - ти абонент Датагруп? По-друге фільм вже видалили з фтп :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В мережі з'явилась інформація, що дводискова спеціальна версія, яка включає сцени, що не ввійшли в "театральну", включно з альтернативним фіналом, буде "випущена" 18-го березня.

Є альтернативне закінчення фільму. Формат *.flv, 320x240. Нада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є альтернативне закінчення фільму. Формат *.flv, 320x240. Нада?

Скинь, будь-ласка; гляну, що там за "прикол" :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тута

edit:

Вибачте за криве посилання. На роботі троха запарка, не додивися, що корявими ручками набрав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, то після такого фіналу дійсно можна думати про сіквел. Як відомо, з огляду на касові збори "Легенди", Warner Brothers вже готова знімати продовження. (Прем'єра 2009 року - "Я-сіквел" ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо змішати це закінчення з офіційним, то вийде щось як в книзі... і взагалі як на мене цей фільм є фільмом тільки перші 60% часу. Я чесно кажучи ще надіюсь на ДВД з повною режисерською версією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...