Перейти до змісту

Продається жіноча сумка Polina Eiterou натуральна шкіра.


Каркас

Рекомендовані повідомлення

Продається жіноча сумка Polina Eiterou натуральна шкіра. Сумка нова. Купувалась в цумі.

Продається за ПОЛОВИНУ від вартості нової.

Віддають за 600 грн.

Усі деталі і питання будь ласка за тел. 0994406461.

post-26695-0-75522800-1417715614_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продається жіноча сумка Polina Eiterou натуральна шкіра. Сумка нова. Купувалась в цумі.

Продається за ПОЛОВИНУ від вартості нової.

Віддають за 600 грн.

Усі деталі і питання будь ласка за тел. 0994406461.

Прошу вибачення і уточнюю : Продається жіноча сумка Polina Eiterou натуральна шкіра. Сумка нова. б.у. в відмінному стані. Купувалась в цумі.

Продається за ПОЛОВИНУ від вартості нової.

Ціна -600 грн.

Усі деталі і питання будь ласка за тел. 0994406461.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі да,ціна їй 600 гривень,це наглість імхо,максимум 250 дав би за таку сумку,вона ужасна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от не в 2 рази. Ось ціна.

1. модель по зсилці геть не та, що в пості.

2. матеріал - шкіра натуральна, а не замінник як вказано в описі по наданій Вами зсилці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі да,ціна їй 600 гривень,це наглість імхо,максимум 250 дав би за таку сумку,вона ужасна)

Я не крепко тямлю в жіночих сумках, але за паро раз, коли мене тягали по бутіках і магазинах, зрозумів, що:

1. Шкіра коштує дорожче за замінники

2. Класичні моделі сумок, клатчів і інших причендал) чомусь дорожчі від інших. Тому на мою думку пропозиція адекватна цілком і повністю, але на вкус і цвет-товаришів-нет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі да є відмінності, це як у грі "найди десять відмінностей. Да і матеріал не той. Воощем признаю помилився.

І взагалі зібрались мужикі жіночі сумки обговорювати, недивно Hadi, що вона тобі не подобається, от якби подобалась то було б дивно. Я вмиваю руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...