Перейти до змісту

Продається горілка Перепёлка ящик (20штук) Залишок


Dima3

Рекомендовані повідомлення

продається 20 пляшок горілки перепелка класична і ше десь пару пляшок мороші

ціна весь ящик 36грн за шт

якщо в роздріб то 38грн

+380966983633

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/topic/165106-prodam-gorlku-green-day-ta-morosha-zalishok/

купив в даного "ділка" горілку, 18 пляшок.

горілка не "казьонка", в самопал. Розлито в пляшки і просто заклеєно етикеткою, но фото якщо придивитися, можна помітити що відсутня захисна зелена плівка на Мороші.

В принципі, заради обєктивності сказти, спирт непоганий, вживав з сусідом, все ОК. Але комусь може і не повезти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sneki, Горлка не самопал, бо привозить з заводу, точнісінько така сама як Ви кажете розлита в пляшки горілка по ВСЬОМУ ЛУЦКУ А ТОЙ ДАЛІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В любому маркеті геть все те саме із того ж самого заводу привозять, Дурнів не треба тут шукати!!!!!!!!!

Ви Хоть би глянули на ту саму горілку в магазині да пекреконалися шо все однакове.

І на борді я виставляю по проханню тому що вже аж занадто залишок а так то все забирають наскільки я знаю ніхто не жалується а навпаки навіть в заклади ще беруть......а Ви тут нісенітниці розказуєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й справа що я дививився.....і знаєш, не знайшов жодного магазину де б продавали Морошу без зеленої захисної плівки, а так як в тебе - пляшка - корок - лева акцизка, також не знайшов жодного Грін дей який продавався б без (незнаю як правильно називається), хай буде захисний ковпачок, яки при крутіння корка ламається і викидається, а в тебе такої кришечки не має, а просто знову ж таки лева акцизка.

Так що прекращай людей сурогатом поїти, бо позвоню з іншого номеру, замовлю твою бадягу і при зустрічі натовчу пику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sneki, Та ніхто ж нікого не поїть і нікому я нічого не в парюю. ні то ні Ради Бога...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...