Перейти до змісту

Прийму в дар або за символічну ціну батареї від нотубуків, упсів


antoxas

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар, або за символічну ціну батареї від ноутбуків не робочі, любі, також візьму батареї від упсів (не робочі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і так символічна плата - 50грн штука, це про літій, всі знають як розлочити контроллера, особливо я,

і вже всі з борди я впеаниний дивились відео про дистильовану воду і гелеві акумулятори,

для першого разу можу подарувати гелевика з викіпівшими пластинами, зайди в ютуб і стане тобі ясно що це за пластини

автомобільні акб приймаються від 5кг за кілограм,

я на ці граблі наступав якщо цікавить де купити літій звертайся розкажу хто з борди цим займається

p.s якось невдало починати репутацію з "подаруйте, будь ласка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені треба самі банкі 18650 від ноутів а не контроллер, і так пару батарей ше більш менш живих щоб відновити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дві батареї від упса.

в середині не тарахкотять якщо потрусити?

якщо ні то можу з вами домовитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дві батареї від упса.

в середині не тарахкотять якщо потрусити?

якщо ні то можу з вами домовитись

Уже домовився зо маю забрати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які параметри?

Не старше 3 років батареї від упсів і щоб неивздуті і в середині нічого не трусилось якщо маєте дзвоніть 0953041233

Які параметри?

Не старше 3 років батареї, від упсів і щоб не вздуті, і в середині нічого не трусилось, якщо маєте дзвоніть 0953041233
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Наразі актуальні батареї тільки від ноутбуків

3.7. Заборонено «підйом» («ап») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень(168 годин), «ап» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

Є батарея MU06 від ноута HP пропрацювала десь 4-5 місяців нормально, потім десь рік не використовувалась і як вставити в ноут, то не хоче заряжатись і показує 0%.

Що запропонуєте?

post-24732-0-98391700-1440752326_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є батарея MU06 від ноута HP пропрацювала десь 4-5 місяців нормально, потім десь рік не використовувалась і як вставити в ноут, то не хоче заряжатись і показує 0%.

Що запропонуєте?

за 20 заберу, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
В 04.12.2014 at 08:44, antoxas сказал:

Мені треба самі банкі 18650 від ноутів 

UR18650A M17A

ще треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...