Перейти до змісту

Баланс: проц=відео...?


Рекомендовані повідомлення

Звісно можна купиьи і радеон карту із дх11. Але колись мав справу із амд/радеон, тепер стараюсь обходити їх стороною. Гріються дуже, і як на мене то вони тільки в тестах і показують бали.

Не слухайте дурниць, а просто почитайте огляди з реальними тестами. Якщо не вірите тестам, взнайте TDP GPU і самостійно оцініть конфігурацію системи охолодження. Те ж саме стосується і показників в іграх. Тоді сформується якась обєктивна думка, а то так і надалі будете вважати GTX260 ігровою картою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слухайте дурниць, а просто почитайте огляди з реальними тестами. Якщо не вірите тестам, взнайте TDP GPU і самостійно оцініть конфігурацію системи охолодження. Те ж саме стосується і показників в іграх. Тоді сформується якась обєктивна думка, а то так і надалі будете вважати GTX260 ігровою картою

хм, погллянув ціну і тест. порівняв з 260.

знайшов за 750грн, тобто так само як і GTX260

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pasha1207 а nvidia вже не випускає карт з дх11 (якщо релігія іншого не дозволяє)? Хоча б та ж 560. Сам користуюсь радеонами вже 4роки і тільки позитивні враження. Крім того зараз, через паніку з майнінгом вони значно дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання до старожилів форуму. Так, як я давно не цікавився відяхами. Проц 2.8 xeon чотирьохядерний, 12 мб кеш, оперативка 8 гіг ДДР2 800 чстота. На яку мені поміняти свою 9800 від Н-Відіа, щоб реально відчути якість? Недорогу. Інакше я все залізо міняв би, а не заморочувався процом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На яку мені поміняти свою 9800 від Н-Відіа, щоб реально відчути якість?

GTX460 / 465 (гарна ціна, не жарена карточка) / 470

твоя затягне 700-800-1000 (Як повезе), а ті від 1000 і до 1500~2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підніму і я трішки тему.

Постало питання апгрейду, невеликими коштами, а саме відео.

Відео, ще з 2009 року, стоїть EVGA GTX275 896mb, і після давнішньої змніи монітору з 20" (1680х1050) на 24" (1920х1080), мені її перестало вистачати. Комп у мене використовується, здебільшого, для ігор та фільмів. З огляду на все вищепрочитане, думав заміни на щось типу радеон 6950/GTX570, але зважаючи на останні скачки курсу, ціни на них перевалили за 2000/2500 грн відповідно, і малими коштами тут не обійдешся. Тому і думаю чи варто купувати саме ці варіанти, чи можливо доцільніше буде купити щось дешевше, при цьому також збільшивши кількість дорогоцінних фпс :)

Ну і взагалі, чи доцільно ставити на таку систему потужніше відео, ніж моє? Чи буде приріст, адекватний потраченим коштам?

Коротенько про основні компоненти системи:

Мамка ASUS P5K (P35, LGA775)

Наразі встановлений процесор Е7500, але найближчими днями його замінить Xeon 5440, з подальшим можливим розгоном.

Пам'ять 2х4гб ддр2 800.

БЖ 750вт.

Наперід дякую всім за відгуки та поради :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі твоя відяшка на рівні GTX460. Не гірша це точно. Єдиний мінус ,і він великий. Відсутність DX11.

Сучасні ігри ти не особо пограєш...

Тому замінити відео-динозавра варто на якогось менш іскопаємого динозавтра. Але з підтримкою DX11.

Щось на зразок GTX470/475/485/560/560Ti/570 і вище.

Радеони хз. Не люблю я все, що пов'язане із АТІ/АМД. Так - секта Intel/nVidia.

Я не буду стверджувати, що все, що АМД/АТІ погане. Просто мені не подобається і усе. Холівр з цього приводу починати - сенсу не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, в самого ніколи не було відеокарт радеон, лише нвідіа, але ж мамка має підтримку кросфаєр, тому маю надію, що вона оптимізована на роботу з радеонами!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже радили про мою відяху, дякую. Ще одне питання. Моя Н-відіа 9800 на гіг і 256 підтримує 11 діректх. Дивився по тестах, а от "Колл оф Дьюти" останню не можу поставити, вірніше не йде. Табличка з ієрогліфами і серед них "діректх" лиш можна зрозуміти. Чому? Трохи не по темі, але ж тут проц і відео. Мамка Асус п5 к се, оператива 8 гіг ддр2. 880 частоти, проц xeon 5420. Може хтось порадить. Чи то в самій грі проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже радили про мою відяху, дякую. Ще одне питання. Моя Н-відіа 9800 на гіг і 256 підтримує 11 діректх. Дивився по тестах, а от "Колл оф Дьюти" останню не можу поставити, вірніше не йде. Табличка з ієрогліфами і серед них "діректх" лиш можна зрозуміти. Чому? Трохи не по темі, але ж тут проц і відео. Мамка Асус п5 к се, оператива 8 гіг ддр2. 880 частоти, проц xeon 5420. Може хтось порадить. Чи то в самій грі проблема?

Жираф 9800 НЕ підтримує ДХ11, тільки 10. Міняй відеокарту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, що даєте поради. Скажіть, плиз, чи 640 же форс коштує 1200гр? Ось ссилка. http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=879〈=ru І чи хвататиме її ігор на середніх настройках? І чи підтримує моя материнка ASUS P5K SE 3.0 ПСАй експрес? Дайте пораду все, що знаєте. Бо сьогодні треба сказати результат. І ще чи варто воно обміну на Смарт (мій) http://ivanichi.vol.olx.ua/obyavlenie/prodatsya-smartfon-koreysko-zborki-kopya-samsung-galaxy-s5-IDc2DZj.html Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купив Жефорс 640 1 гіг, 128-бітну. В парі з XEONом 5440(розігнав до 3,1. Більше не хотів) працює, тьфу-тьфу. ігри майже на максимумі. Оперативки 8.

питання, чи варто вінт міняти на ССД? Бо слабке місце якраз він.

post-3989-0-15180900-1426763844_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання, чи варто вінт міняти на ССД? Бо слабке місце якраз він.

Сам запитав - сам відповів :)

Як мені це подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміна ССД не дуже дешева річ,відчутного зростання наприклад в ігарх ви не побачите,але в роботі системі-стане пошвидше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить рендерінг відео і робота з "важкими" плагінами в музпрогах. Чи буде видно "на око" і чути "на вухо" приріст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить рендерінг відео і робота з "важкими" плагінами в музпрогах. Чи буде видно "на око" і чути "на вухо" приріст?

У рендерінгу відео основну роль грає процесор, ССД тут мало допоможе. І що означає "чути на вухо" приріст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить рендерінг відео

Якщо використовувати CUDA - тоді так. Згоден.

Якщо без нього, лише проц (як у h264) - тоді тіко і5 / і7 на хасвелі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить рендерінг відео і робота з "важкими" плагінами в музпрогах. Чи буде видно "на око" і чути "на вухо" приріст?

У рендерінгу відео основну роль грає процесор, ССД тут мало допоможе. І що означає "чути на вухо" приріст?

Коли я раніше при одноядерному проці і малому кеші як проца так і вінта "загружав" важкі VSTi плагіни в музичні проги, то треба було чекати багато часу і затримка була велика, яку чути було вухом. зараз при 4-ядерному XEONі і 8 оперативи чути, що все набагато скоріше, менше "іскаженій" навіть при тій самій звуковій. Я це мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...