Перейти до змісту

Рождество.


Shura

Рекомендовані повідомлення

сегодня Рождество почти у всего мира (за исключением нас).

кто живет по такому колендарю - С Рождеством!

ну и попутно можно обсудить: а как правильно? по какому календарю?

ИМХО: празднование 7-го января - немного как-то "деревянно"

ни в коем случае не хочу никого обидеть, но почему наша церковь не признает эти 13 дней?

остальные (даже ортодоксальные) принимают, а славяне против :rolleyes:

кроме того. если Рождество - 7 января, то на Новый Год хош - не хош, а надо поститься. ну, если постишься вообще :)

ЗЫ: если кто посты хочет обсудить - то это, если можно, в отдельной темке ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не приймають бо хочуть бути особливими. тіпа ми автономні.

тоже хотів би святкувати зі всіма... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого деревяно? Для мене завжди день народження Ісуса Христа був і є і залишиться ним 7 січня.

Навпаки, якось 24 грудня не зовсім різдвяний настрій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас виходить так, що Новий рік святкується набагато більше, ніж Різдво. може й того, що він "іде" першим.

тому нам і буде важко привикнути. бо в них Різдво є основним святом. подарунки і т.д. хай буде так як є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас виходить так, що Новий рік святкується набагато більше, ніж Різдво. може й того, що він "іде" першим.

тому нам і буде важко привикнути. бо в них Різдво є основним святом. подарунки і т.д. хай буде так як є ;)

Так виходить бо ми 70 років жили при совєтах.А вони нас привчили святкувати тільки новий рік.

А про версії дати Різдва гарно написано ТУТ і ТУТ

Але якщо копати досить глибоко,то ми й новий рік святкуємо неправильно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене завжди день народження Ісуса Христа був і є і залишиться ним 7 січня.

Перепрошую, а можна питаннячко? Звідки така впевненість у даті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевненість у даті? Типу, що саме цього дня родився Ісус? Ні, я не впевнений, так само не впевнений і у 24 грудні.

Але суть не в цьому.

Якщо ти до мене прийдеш не 29 січня (дата мого д.н.) а в якійсь інший день і скажеш, Саньок, з днем народження, класно що ти є, ти мій друг і я тобою ціную і т.д. подаруєш мені шось може :D..... то я на тебе не ображусь, а навпаки, мені буде приємно і дата в той момент для мене не буде грати абсолютно ніякої ролі, тому що друг ПРО МЕНЕ памятає і вітає МЕНЕ з днем народження.

Давай побачимо, кого в цей день вітають люди? Переважна більшість вітають і памятають всіх і про всіх.... окрім Головного Винуватця свята. Дата — це лише привід для когось набухатись, для когось це просто вихідний, для когось побачитись з рідніми і т.д.

А про Христа тільки пісні за гроші співають і то навіть не задумуючись про зміст того що співають...

Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aroma, знаєш вітати когось не у відповідний день - це виглядає принаймні незрозуміло і дивно. Це у випадку людей, а у випадку з Ісусом так взагалі. Якби це було важливо, то у Біблії був би записаний і день, і наказ святкувати, щоб "разночтений" не було. Шанувати Ісуса постійно треба, а не тільки згадувати про народження і смерть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я думаю, що треба святкувати як всі нормальні країни.Виходить новий відлік почався від народження Христа,а в нас все наоборот :спочтатку новий рік,а потім Христос родився.Неправильно це.

В євреїв зараз вобще 29 тевета, 5768 понеділок.Не знаю ,що вони святкують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо копати досить глибоко,то ми й новий рік святкуємо неправильно. :D

ага, його весною треба зустрічати (по старих словянських звичаях), хороводи водити, веснянки співати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...