Перейти до змісту

Шукаю людину з досвідом прошивки Sony Xperia


Рекомендовані повідомлення

Треба прошити Xperia J на кастом. Шукаю саме з досвідом, почитати 4pda і запускати прошивальщики я і сам вмію, але є нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще за сток по стабільності не знайдете....

хіба по швидкості кастум кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю цю майстерню, був там. Прошити- беруться, але ні за що не відповідають, і у випадку глюків вернути назад сток - відмовляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Майстерня Смартфон напроти слона в тих маленьких магазинчиках!

Не рекомендував би я вам туди нести свої телефони!!!!!

П.С. До Славіка на Варшавському ринку можете спробувати занести(до нього всі базарники ходять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ж там за такі особливі нюанси? Хочеться віддати грошей, витратити час за те, що можна самому зробити? Я розумію, якби то був якийсь супер-флагман.

п.с. Рік тому купив Ноут 3 за майже 1000 $ в той же день рутнув ;)

п.п.с. Його ший-не ший, 512 МБ оперативки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ж там за такі особливі нюанси? Хочеться віддати грошей, витратити час за те, що можна самому зробити? Я розумію, якби то був якийсь супер-флагман.

п.с. Рік тому купив Ноут 3 за майже 1000 $ в той же день рутнув ;)

п.п.с. Його ший-не ший, 512 МБ оперативки...

тут вже хіба що "підігнати під себе" андроід,

тобто видалити все лишнє що жре ресурси, плеймаркет теж нихіло хаває оперативку і вже після того як поставиш голий андроід вже підпиляти під себе з софтом, тоді будеш мати дорогоцінний досвід,

потім можеш портанути шо хоч, а якщо нехочеш влізати то скажу так: ніхто за тебе нічого не зробить краще, бо твої інтереси відомі тільки тобі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ж там за такі особливі нюанси? Хочеться віддати грошей, витратити час за те, що можна самому зробити? Я розумію, якби то був якийсь супер-флагман.

п.с. Рік тому купив Ноут 3 за майже 1000 $ в той же день рутнув ;)

п.п.с. Його ший-не ший, 512 МБ оперативки...

Настоятельно рекомендуется перед началом любых действий по установке кастомного ядра или прошивки сделать резервную копию ТА раздела

в противном случае вы рискуете потерять работоспособность камеры навсегда.

Що це таке і з чим його їдять я не знаю. А рутанув свій Хperia я теж зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ж там за такі особливі нюанси? Хочеться віддати грошей, витратити час за те, що можна самому зробити? Я розумію, якби то був якийсь супер-флагман.

п.с. Рік тому купив Ноут 3 за майже 1000 $ в той же день рутнув ;)

п.п.с. Його ший-не ший, 512 МБ оперативки...

Настоятельно рекомендуется перед началом любых действий по установке кастомного ядра или прошивки сделать резервную копию ТА раздела

в противном случае вы рискуете потерять работоспособность камеры навсегда.

Що це таке і з чим його їдять я не знаю. А рутанув свій Хperia я теж зразу.

скоріш за все це розділ з калібровкою камери та інши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ж там за такі особливі нюанси? Хочеться віддати грошей, витратити час за те, що можна самому зробити? Я розумію, якби то був якийсь супер-флагман.

п.с. Рік тому купив Ноут 3 за майже 1000 $ в той же день рутнув ;)

п.п.с. Його ший-не ший, 512 МБ оперативки...

Настоятельно рекомендуется перед началом любых действий по установке кастомного ядра или прошивки сделать резервную копию ТА раздела

в противном случае вы рискуете потерять работоспособность камеры навсегда.

Що це таке і з чим його їдять я не знаю. А рутанув свій Хperia я теж зразу.

скоріш за все це розділ з калібровкою камери та іншої перефирії, а коли стоїть питання про прошивку та експерименти то ставитьса альтернативне рекавері і зливається повний дамп з того рекавері і кладеться в трьох копіях про всяк випадок, а потім вже дамп з утіліти якою прошивається твій апарат

удачі в експериментах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...