Перейти до змісту

шукаю телефон масажиста


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

а телефонував на 109? чи по тел довіднику по місту? :0116: ось на такий масаж сходити, мабуть всі б хотіли. а ще якби його робила дівчина, да й не наша, а азіаточка.... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а телефонував на 109? чи по тел довіднику по місту? :0116: ось на такий масаж сходити, мабуть всі б хотіли. а ще якби його робила дівчина, да й не наша, а азіаточка.... :_04:

не телефонував (нема під рукою стаціонарного), також немає під рукою тел довідника по місту.

п.с. я просив не сайт з блекджеком і шлюхами, та ще й в Києві тел масажиста/або тел по адресу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а телефонував на 109? чи по тел довіднику по місту? :0116: ось на такий масаж сходити, мабуть всі б хотіли. а ще якби його робила дівчина, да й не наша, а азіаточка.... :_04:

не телефонував (нема під рукою стаціонарного), також немає під рукою тел довідника по місту.

п.с. я просив не сайт з блекджеком і шлюхами, та ще й в Києві тел масажиста/або тел по адресу

ні блекджека, ні *панянок* там не має, просто з видачі сайт взяв! там стоун терапія, коли теплими камнями лікують :_04: ном тел по тій адресі в довіднику відсутній. можу порадити сайт для пошуку, в гуглі ввести *вся Украина* (адреси укр, ПІБ рос мовою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...