Перейти до змісту

Нетипова проблема з материнкою


Рекомендовані повідомлення

Хронологія:

Попросили пришвидшити комп, Атлон 64, на невстановленої моделі материнці від AsRock. Cтояла ХРюша, не перевантажена непотребом з Інтернету і не завірусячена. Оскілки пам'яті було всього 1.256 гіга, а власник - активний користувач інтернету - вирішено було добавити.

Докупив планку на 1 гіг, як запевнили - робочу. Далі - по-процедурі. Від'єднав живлення, "вилущив" DIMMку 256, акуратно вставив гігову (з "підважуванням", хоча й материнка не "пересохла"), вмикаю - димок :(

Вимкнув, вийняв все з материнки (крім живлення), вмикаю - працює секунду, потім вирубається (видно КЗ). Пробував "шевелити" все що можна знімалось-ставилось (включаючи MB). Допомогло скидання BIOS одночасно з від'єднанням кетайського пьезодинаміка, всеодно мовчав весь цей час, як партизан :)

Але після того комп став себе поводити як бракований робот - ввімкнути вдавалося, вимкнення - тільки кабель з блока, пустий DVDROM постійно тарабанив приводом, HDD то розкручувався, то ставав. На відеовихiд звісно ніякого сигналу не видавалось.

Одним словом, які шанси, що вціліло щось з периферії? Наприклад IDE-HDD через USB-перехідник не працює, але там своя специфіка. І де можна перевірити хоч БЖ тестером? І проц бажано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вмикаю - димок :(

мама не задимить - БЖ може. Хоча проблема якраз в мамі :)

тобто мамка могла спалити бж. Було і в мене.

Якщо хос, під'їдь завтра, дам робочий БЖ - потестиш. Заодно і планку (ще одну) 256 метрів.

Там ДДР1, походу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама не задимить - БЖ може. Хоча проблема якраз в мамі :)

тобто мамка могла спалити бж. Було і в мене.

димить ще й як. Попадались в ремонт з вигорівшими дорожками до слотів пам'яті, pci-e слотів.

Норм БЖ мамка не спалить, спрацює захист.

По темі: скоріш за все БЖ, після підкидання нового заодно і мамку перевірити не помішало б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я тут погуглив - димить все. Є і планки-пам"яті - кіллери материнок, і материнки - кіллери дисків, проців і БЖ - кіллери всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...