Перейти до змісту

Болгарка на прокат


Рекомендовані повідомлення

Власне цікавить чи хтось з Форумчан, можливо знає де можна взяти на прокат або позичити на завтрашній день болгарку (Диаметр диска: 230 мм). Буду вдячний за будь-яку інформацію чи допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електроінструмент.сom.ua с.Рованці, вул.Лугова 70( за мостом 100 м справа) "Продаж, прокат, ремонт електро та бензоінструменту...Є багато болгарок на вибір на прокат і купити-не дорого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий інструмент варто мати свій - вартість не висока, зате завжди під рукою, адже діапазон застосувань болгарки дуже великий. Тим паче, мало людей, які дають власний електроінструмент напрокат, а хто дає, той не мав негативного досвіду в цій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий інструмент варто мати свій - вартість не висока, зате завжди під рукою, адже діапазон застосувань болгарки дуже великий. Тим паче, мало людей, які дають власний електроінструмент напрокат, а хто дає, той не мав негативного досвіду в цій справі.

Звичайно "інструмент варто мати свій" він і був до сьогоднішнього вечора, але опинився в сервісі по гаранті, а от праця не дороблена от і потрібно її на день. Дякую всім за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне цікавить чи хтось з Форумчан, можливо знає де можна взяти на прокат або позичити на завтрашній день болгарку (Диаметр диска: 230 мм). Буду вдячний за будь-яку інформацію чи допомогу.

брав на Рованцях болгарку на прокат діаметр. круга 230 мм, 15 грн/год, але круг треба мати свій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що є прокат в "Інструменті", на молоді (там де бібліотека), але на рахунок діаметрів не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за допомогу, болгарка взята але не напрокат, є ще добрі люди =) Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне цікавить чи хтось з Форумчан, можливо знає де можна взяти на прокат або позичити на завтрашній день болгарку (Диаметр диска: 230 мм). Буду вдячний за будь-яку інформацію чи допомогу.

брав на Рованцях болгарку на прокат діаметр. круга 230 мм, 15 грн/год, але круг треба мати свій

Дякую що відписалися про прокат в Рованцях: дійсно ціни нормальні в магазині та і на прокат в нас-широкій вибір електро та бензоінструментів завжди є!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...