Jump to content

Пластикова труба опалення, як правильно перепаяти


Dieselsmart

Recommended Posts

Підкажіть як правильно перепаяти трубу опалення,

через кімнату шириною 2м проходить поліпропіленова труба опалення 32діаметр, заведена з обох сторін в стіну, посередині з'єднувальна муфта яка протікає(десь на стику капає вода) потрібно її вирізати й перепаяти трубу уже з двома муфтами(мабуть). Підкажіть як правильно це зробити адже на двох метрах вільної труби не так вже й просто її вигнути щоб впаяти можна було дві муфти і щоб знову не було подібних протікань?

Link to comment
Share on other sites

ipua,ще поки не пробував але боюсь що по таких вигинах щоб знову не зявились перекосий не почало протікати, труба з армованою вставкою з скловолокна тому не дуже вже легко гнеться.

Link to comment
Share on other sites

аipua,ще поки не пробував але боюсь що по таких вигинах щоб знову не зявились перекосий не почало протікати, труба з армованою вставкою з скловолокна тому не дуже вже легко гнеться.

Спробуйте просто видовбати отвір перфоратором щоб паяльник добрався якщо вже так боїтеся.

Link to comment
Share on other sites

Вам допоможе "компенсаційна петля" . Її буде досить легко впаяти, і трубу не потрібно вигинати.

50eb6a64c60658e268c40bc139aa981b.jpeg

Труба, по якій тече тепла\гаряча вода, повинна мати куди "рухатись" (по довжині), при нагріванні\охолодженні. Можливо через те, що вона немала куди розширитись, почала протікати на з'єднанні.

Або можете зробити щось типу такого:

IMG_20130915_133745-300x168.jpg

Link to comment
Share on other sites

flashmax,дякую, дуже слушна порада з компенсаційною петлею, можливо так і зроблю якщо знайду в магазинах таку деталь. Справа в тому що опалення робилось давно а тепер перший пуск води дав таку проблему, майстри попередні десь погано спаяли ось і доводиться переробляти. На фото теж ніби добре зроблено але я плаував ще варіант з двома уголками під 45градусів.

Загалом варіантів вже назбиралось трішки, будемо на днях щось мудрити, а можливо ще хтось щось підкаже.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...