Перейти до змісту

продам гель для прання 5,082L.. дешево


keeper

Рекомендовані повідомлення

привезений з Німеччини .. виробник: Нова Зеландія.

в наявності Універсальний та для Кольорових речей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото зроблено з мобільного, тому на вигляд розмито. на бутилках все чітко.

етикетки помнялись трішки з бутилками при перевезені.

ціну роблю доступну, бо є велика партія... можу і загнути як на ринку, по 250 за шт

як то кажуть: хто на що вчився. я купував за кордоном, а хтось щоб необізнано флудити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

А можна детальніше, бо якраз сьогодні маю купувати у ТС! Як розрізнити!? Неодноразово чув про бадяжні миючі тіпа з Німеччини!

Бо, щось дійсно ціна "солодка"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мені розповідав давній товариш (він возить то все з німеччини/голандії)

цей гель дуже швидко загустає і стає як желатін.

якщо оригінальний - він буде однорідної консистенції, якщо лівак - при нахилянні пляшки він спочатку не тече а потім робить "бульк".

хоча...якщо перед продажем добряче збовтати - думаю все буде в нормі. результат буде як постоїть кілька днів.

вимагай манібек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

А можна детальніше, бо якраз сьогодні маю купувати у ТС! Як розрізнити!? Неодноразово чув про бадяжні миючі тіпа з Німеччини!

Бо, щось дійсно ціна "солодка"!

1.Ціна. Нормальний персіл-аріель коштує в Німеччині мінімум 12 євро за +- 5л. Це по курсу 18 = 216грн+заробіток+митниця.

2.Етикетка наклеєна рівно, код найкраще 40, дата нанесена на банку, а не на етикетку.

http://postimg.org/image/t3nqdhu9b/

3.І саме головне - все видно після прання. Підробка Луцького розливу не пере взагалі! ( наливають якесь миюче для посуди найдешевше).

Продавець, якщо відповідаєш за свої слова що купив в Німеччині, давай фото данного порошку на полках в магазинах Європи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

А можна детальніше, бо якраз сьогодні маю купувати у ТС! Як розрізнити!? Неодноразово чув про бадяжні миючі тіпа з Німеччини!

Бо, щось дійсно ціна "солодка"!

1.Ціна. Нормальний персіл-аріель коштує в Німеччині мінімум 12 євро за +- 5л. Це по курсу 18 = 216грн+заробіток+митниця.

2.Етикетка наклеєна рівно, код найкраще 40, дата нанесена на банку, а не на етикетку.

http://postimg.org/image/t3nqdhu9b/

3.І саме головне - все видно після прання. Підробка Луцького розливу не пере взагалі! ( наливають якесь миюче для посуди найдешевше).

Продавець, якщо відповідаєш за свої слова що купив в Німеччині, давай фото данного порошку на полках в магазинах Європи!

кому які цифри кращі.. обирайте самі. Ваша фантазія з цінами - ваше право. По скільки і де купляю, явно не з полок в магазині і не на таксі через пів європи везу... виставив на продаж те, що маю в наявності і що сам привіз.. . обирайте самі.

(можливо вам порівняти ціни по містах в різних мережах маркетів!?) =)) .. як буде час по маркетах бігати робити фото, де що продається) .. скину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

А можна детальніше, бо якраз сьогодні маю купувати у ТС! Як розрізнити!? Неодноразово чув про бадяжні миючі тіпа з Німеччини!

Бо, щось дійсно ціна "солодка"!

1.Ціна. Нормальний персіл-аріель коштує в Німеччині мінімум 12 євро за +- 5л. Це по курсу 18 = 216грн+заробіток+митниця.

2.Етикетка наклеєна рівно, код найкраще 40, дата нанесена на банку, а не на етикетку.

http://postimg.org/image/t3nqdhu9b/

3.І саме головне - все видно після прання. Підробка Луцького розливу не пере взагалі! ( наливають якесь миюче для посуди найдешевше).

Продавець, якщо відповідаєш за свої слова що купив в Німеччині, давай фото данного порошку на полках в магазинах Європи!

кому які цифри кращі.. обирайте самі. Ваша фантазія з цінами - ваше право. По скільки і де купляю, явно не з полок в магазині і не на таксі через пів європи везу... виставив на продаж те, що маю в наявності і що сам привіз.. . обирайте самі.

(можливо вам порівняти ціни по містах в різних мережах маркетів!?) =)) .. як буде час по маркетах бігати робити фото, де що продається) .. скину

Скажи мені одне: Ти, сам лічно, цей гель купив в Німеччині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на свій страх і ризик, спробую.

По огляду банки: Дата на самій банці вказана, код 941, колір рідини зелений, густенький такий, не сильно рідкий, етикетка наклеєна рівно, тільки по краям зморшки де-неде, скоріше від випуклості банки! Пахне приємно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не ведіться . Гель розлитий в нас, ніякою Німеччиною там і не пахне.

Продавець, навіщо найо-ти людей?

Етикетка криво, дата розмита, ціна нереальна для оригінала.

Такий гель люди приносять і здають назад.

А можна детальніше, бо якраз сьогодні маю купувати у ТС! Як розрізнити!? Неодноразово чув про бадяжні миючі тіпа з Німеччини!

Бо, щось дійсно ціна "солодка"!

1.Ціна. Нормальний персіл-аріель коштує в Німеччині мінімум 12 євро за +- 5л. Це по курсу 18 = 216грн+заробіток+митниця.

2.Етикетка наклеєна рівно, код найкраще 40, дата нанесена на банку, а не на етикетку.

http://postimg.org/image/t3nqdhu9b/

3.І саме головне - все видно після прання. Підробка Луцького розливу не пере взагалі! ( наливають якесь миюче для посуди найдешевше).

Продавець, якщо відповідаєш за свої слова що купив в Німеччині, давай фото данного порошку на полках в магазинах Європи!

кому які цифри кращі.. обирайте самі. Ваша фантазія з цінами - ваше право. По скільки і де купляю, явно не з полок в магазині і не на таксі через пів європи везу... виставив на продаж те, що маю в наявності і що сам привіз.. . обирайте самі.

(можливо вам порівняти ціни по містах в різних мережах маркетів!?) =)) .. як буде час по маркетах бігати робити фото, де що продається) .. скину

Скажи мені одне: Ти, сам лічно, цей гель купив в Німеччині?

ти не завіс в першому класі?..

мені в кожному повідомленні писати теж саме? . .сказав .. купив в Німеччині!

прохання! .. хто не вірить, не вірьте собі далі.. .і не флудити! .. нікого не заставляю.. і всім під ряд кучу не потрібних доказів (типу фото, квитанції готелів, штампи в паспорті - показувати не збираюсь)..

товар для тих, хто розуміється! (а не здогадується чи сумнівається). дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підтримаю kolialutsk - гель - лєвак, топікстартер пише що товар для тих хто розуміється, так вот - все якраз навпаки, навіщо в Німеччині гель вироблений в Новій Зеландії? Я сам привожу гель Персіл з Німеччини, з Бельгії, і знаю як вони виглядають, ціна 170 грн нереальна для нормального Персіла, а тут ще й торг присутній. наприклад в мене Персіл на 77 прань,прозора банка, Бельгія вартує 260 грн - це доволі нормальна ціна, якщо врахувати курс євро на сьогодні. В білій банці на 70 прань спочатку такий був лєвий, тепер на 77! І ще одне - подивився фото - і склалось таке враження - що наклейка знята з такого, яким я займаюсь - сто відсотково http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/persil-professional-universal-color-5-082l-gel-persil-ID9xBd1.html ! банки такої в персіла не було! Не треба людям лапшу вішати. не рекомендував би економити з такими речами покупцям, здоров"я все ж таки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пацани, можна подумати ви в Henkel працюєте, знаєте всі тари\наліпки, і варіанти по ринках, серед гелів для прання, ну їйбо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай так, одне точно наклейка з персіла в прозорій банці, порівняйте наклейки по ссилці і ті що на фото (ідентичність незаперечна), до того ж з прозорої банки наліпка не злазить і не коробиться(враховуючи те що в мене і на дощі 1-2 банки стоїть!).А банки такої точно не було, хоть я і в хенкель не працюю. ну це ж правда, навіщо хенкель нова банка? Чесно кажучи з тих банок які я бачив - таку зустрічаю вперше. Ви вірите в те що оригінальний персіл коштує 170!!! грн? Думаю аргументи того, що порошок не файний я навів грунтовні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в прозорих банках вже місяць як нема в продажі на опті за кордоном!. ..

.. купую по пів "фури" .. звідти і ціна - не така, як ти купуєш 5 банок і додаєш всі свої витрати на бензин і прожиття за той час

люди - будьте в адекваті!.. не всі займаються таким оборотом як ви

хто займається оптом - ціна декому висока, а декому підходить. як вам в "рознь" задешево - не купуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про об"эм моїх закупок знаю тільки я, не треба нікого вчити, і розказувати про затрати. знаю я ці порошки, був брав аріель такого ж походження, дешево не значить добра якість. Не перший рік займаюсь хімією, оптом займаюсь на постійній основі. і чомусь як був я 9 числа на базі за кордоном, про відсутність на опті і питання не стояло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про об’єм своєї купівлі говориш сам: "на базі за кордоном" - опт серйозний - удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу підтвердити, що та банка по ссилці на олх - 100% оригінальний Persil виробництво Бельгія!!! вміст банки не гарантую))

Для тих, хто не понімає штрих-коди і мови всякі бусурманські, у німаків трохи інше оформлення етикетки, вот...

також може бути і в білій банці, але точно з такою формою кришки!!! можете вважати цю кришку-закрутку запатентованою за Persil)) ну і ще пару ньюансів...

а за товар топікстартера нічого сказати не можу, таких раніше не бачив. Не виключно, що в Новій Зеландії його також виробляють зі своїми відмінностями.

Поки дописував, виникла мисль!

Народ, хто має час та натхнення, можна ж написати офіційного листа в Henkel (і фото надати різні, по Варшавці пройтись та авторинку))) із проханням надати вичерпну відповідь.

Хто за правду, га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так банка може бути натуральною,а ось що в банці,того ніхто не скаже!!!! кришка не закривається пломбами і тд,можна навіть рідкого мила налити....!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора знайомі привезли з Німеччини банку аріеля (просто в магазині купили), то код 4084

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...