Перейти до змісту

Метастази у печінці: що робити


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Зараз потрібно пролікувати симптоматику, яка лікується у лікарні за пропискою, але у нашій другій не хочуть її класти ніде.

Поговоріть з дільничим, як правило вони ідуть на контакт. Ми теж були у другій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз потрібно пролікувати симптоматику, яка лікується у лікарні за пропискою, але у нашій другій не хочуть її класти ніде.

Поговоріть з дільничим, як правило вони ідуть на контакт. Ми теж були у другій.

У нас отличная педиатр, но даже она не может побороть "систему". Её просто не хотят брать,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Её просто не хотят брать,

Дайте грошей.

Скажи кому, я готов дать. Так никто даже не намекает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Её просто не хотят брать,

Дайте грошей.

Скажи кому, я готов дать. Так никто даже не намекает.

Я ж написала, шо ми вдома все це робили з допомогою дільничої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так никто даже не намекает.

Підійти до завідуючого відділенням, куди мають покласти - переговорити, пояснити. Запропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж написала, шо ми вдома все це робили з допомогою дільничої

Пояснюю. 2 тижні тому маму поклали у діагностику, де капали плазму крові через низький білірубін.

Дільнична наша тоді нарішала це питання всіма можливими способами. Зараз у мами - симптоматика, яку , як сказав онколог-хіміотерапевт, можуть забирати за місцем прописки (друга лікарня), проте там брати не хочуть (дільнична пробувала, ми пробували) - все викидають на онко.

Мені хочеться ту лікарню спалити к єбєням, ви ж розумієте, а всіх тих лікарюшечок повісити в рядочок на ліхтарики по Відродження, але ж ніхто того робити не буде.

Тому й питаю - чи можна це зробити через знайомства, натиснути на білих халатів. А не микатися як дурнуваті й тикати всім кому не попадя хабарі, як тут пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю. 2 тижні тому маму поклали у діагностику, де капали плазму крові через низький білірубін.

Дільнична наша тоді нарішала це питання всіма можливими способами. Зараз у мами - симптоматика, яку , як сказав онколог-хіміотерапевт, можуть забирати за місцем прописки (друга лікарня), проте там брати не хочуть (дільнична пробувала, ми пробували) - все викидають на онко.

Мені хочеться ту лікарню спалити к єбєням, ви ж розумієте, а всіх тих лікарюшечок повісити в рядочок на ліхтарики по Відродження, але ж ніхто того робити не буде.

Тому й питаю - чи можна це зробити через знайомства, натиснути на білих халатів. А не микатися як дурнуваті й тикати всім кому не попадя хабарі, як тут пропонують.

Щирі співчуття Вам і Вашій мамі. Пацієнтам четвертої клінічної групи не показане лікування у соматичних стаціонарах (це міська лікарня). Мета медичної допомоги - забезпечити не тривалість, а якість життя, скільки б його не лишилося. Ці пацієнти потребують в першу чергу адекватного знеболення. Знеболення забезпечується силами поліклінік за місцем проживання - при виражених болях, які не знімаються ненаркотичними анальгетиками, за заключенням з поліклініки онкодиспансера онкологом поліклініки разом з сімейним лікарем через комісію призначається наркотичні знеболюючі, які доставляються та вводяться невідкладкою поліклініки. В другу, але не менш важливу чергу, ці пацієнти потребують уваги. І в першу чергу - уваги близьких людей. Цього не замінить персонал лікарні. У разі, коли неможливо забезпечити догляд та знеболення вдома, пацієнта є можливість госпіталізувати у хоспіс - установа розміщена на території ВООД (прийомна головного лікаря 75-12-22, начмед 25-02-52), мета роботи якої саме паліативна допомога невиліковним хворим.

Ще раз щиро співчуваю. З власного професійного досвіду не раджу витрачати кошти на знахарів, бабок та "чудеса новітньої медицини". Той, хто винайде реальний дієвий метод лікування раку 4 стадії буде визнаний Нобелевським лауреатом і йому при житті поставлять пам'ятник. Пацієнти, оточені турботою близьких почуваються набагато краще та живуть довше, ніж в атомсфері лікарні у переповненій хворими палаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце проживання - Луцьк, проте фактичне місце проживання - Дерно Ківерцівського району. Власного авта немає, тому в любий момент ніхто нікуди не може завезти хвору.

Лікарі вже виписали трамадол для знеболення.

Тобто задишка й те, що вона не ходить, бо дуже отікли й болять ноги - це теж повинне зніматися оточенням й добротою близьких? Ні. Цим повинні займатися ті, хто давав клятву Гіпократа забезпечити максимальну якість життя помираючому - медики.

А вони всі морозяться.

Я не збираюся класти маму в лікарню на тижні - на декілька днів, аби зняти незрозумілі симптоми: 1) задишка 2) набряки ніг. Хай медики це знімуть - і я заберу її додому, кому як мені не знати, що їй там краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не збираюся класти маму в лікарню на тижні - на декілька днів, аби зняти незрозумілі симптоми: 1) задишка 2) набряки ніг. Хай медики це знімуть - і я заберу її додому, кому як мені не знати, що їй там краще.

Це симптоми серцевої недостатності внаслідок ракової інтоксикації. Болі в суглобах це прояв паранеопластичного синдрому. Медики з якими Ви спілкувалися це добре знають, я сподіваюся, але Вам не пояснили. Їх не знімуть - треба ліквідувати причину, що в даному випадку не можливо.

Забезпечення симптоматичного лікування, це функція хоспісу. Телефони я вказав у попередньому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто людина буде мучитися далі і ніхто крім притулку для помираючих помогти не зможе (у хоспісі з місцями напряг і - я дзвонила туди минулого тижня). крута у нас медична система - нема слів.

дякую за роз*яснення,бо лікарі так не пояснювали і не писали ніде. так само як і побоялися визначити термальну стадію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я була у вашій шкурі і добре розумію бажання допомогти. Але вибачте, скажу, що ваші пошуки по лікарях марні. Вони нічим вам не допоможуть. Якщо підете цим шляхом мами Ви не спасете - заколете морфієм і крапка. Боляче дивитись на ваші потуги комусь втулити хабаря і покласти туди, де виносять вперед ногами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я була у вашій шкурі і добре розумію бажання допомогти. Але вибачте, скажу, що ваші пошуки по лікарях марні. Вони нічим вам не допоможуть. Якщо підете цим шляхом мами Ви не спасете - заколете морфієм і крапка. Боляче дивитись на ваші потуги комусь втулити хабаря і покласти туди, де виносять вперед ногами.

Боляче не Вам,а мені - почнемо з цього. А Вам якраз перпендикулярно-фіолетово, раз ви пишете тут такі речі.

А закінчимо тим, що тут я прошу поради, ЩО РОБИТИ, а не непотрібства у вигляді коментарного вбросу без будь-якого натяку на допомогу. Тому якщо нема чим допомогти - прошу в темі більше не відписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я була у вашій шкурі і добре розумію бажання допомогти. Але вибачте, скажу, що ваші пошуки по лікарях марні. Вони нічим вам не допоможуть. Якщо підете цим шляхом мами Ви не спасете - заколете морфієм і крапка. Боляче дивитись на ваші потуги комусь втулити хабаря і покласти туди, де виносять вперед ногами.

Боляче не Вам,а мені - почнемо з цього. А Вам якраз перпендикулярно-фіолетово, раз ви пишете тут такі речі.

А закінчимо тим, що тут я прошу поради, ЩО РОБИТИ, а не непотрібства у вигляді коментарного вбросу без будь-якого натяку на допомогу. Тому якщо нема чим допомогти - прошу в темі більше не відписувати.

Бачу,що ви вже почали поливати брудом не тільки лікарів,а й тих,хто реально хоче вам допомогти.Це вам писала моя дочка,яка два роки тому була в такій же ситуації,як ви зараз.Завдяки її старанням я вже два роки живу повноцінним життям,а на той час ніхто не вірив що я залишусь живою.У мене були всі ті симптоми,що і у вашої мами .Я вам писала в приват,але ви відповіли,що не маєте часу спілкуватись зі мною.Я вам щиро бажаю,щоб ви все-таки знайшли ту допомогу,яку шукаєте.І,будь-ласка,будьте стриманішими в висловлюваннях до людей(і до лікарів в тому числі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Я була у вашій шкурі і добре розумію бажання допомогти. Але вибачте, скажу, що ваші пошуки по лікарях марні. Вони нічим вам не допоможуть. Якщо підете цим шляхом мами Ви не спасете - заколете морфієм і крапка. Боляче дивитись на ваші потуги комусь втулити хабаря і покласти туди, де виносять вперед ногами.

Боляче не Вам,а мені - почнемо з цього. А Вам якраз перпендикулярно-фіолетово, раз ви пишете тут такі речі.

А закінчимо тим, що тут я прошу поради, ЩО РОБИТИ, а не непотрібства у вигляді коментарного вбросу без будь-якого натяку на допомогу. Тому якщо нема чим допомогти - прошу в темі більше не відписувати.

Ну раз ви так реагуєте, то вперед і з піснею. Допомоги ви не шукаєте. А виливаєте тут свій негатив. Не можна допомогти людям, які цієї допомоги не хочуть.

Ви так хочете маму в хоспіс покласти, то хоч підіть і подивіться як там і чи ви б хотіли там вмирати. Бо іншою шляху звідти немає. І так- мені боляче від того. І я не сиділа і не кричала,які всі фігові, яка медицина в нас погана, а їздила, ходила, шукала.

І правильно мені чоловік сказав, що немає чого намагатись допомогти, все-рівно з га*ом змішають. У нас не борда, де люди нормально спілкуються, а місце, де тільки обіллють болотом.

P.S. Можливо загрубо, але ... хай вибачать читачі теми.

Щасливих пошуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки небайдужій людині, яка відкликнулася на мої відчайдушні потуги, ... маму поклали у лікарню. Татові лікарі все сказали.

З мамою поки сидить мій Рома, тому що я все ще хворію і в мене виключно лежачий режим - і це просто жахливо.

Лікарі сказали, з мамою все дуже-дуже погано, інтоксикація вже добралася й до мозку, і ніхто не може сказати, скільки днів чи годин їй залишилося.

Тому попрошу всіх, хто писав, дзвонив чи коментував, хто не ігнорував дзвінки, смс чи просто ці відчайдушні крики про допомогу, -- помоліться, якщо вмієте - хай мамі буде спокійно і безболісно. А ми якось справимося.

Адмінів попрошу закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...