Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

І так здибав вдома сігейта momentus 5400.6

з так званою мохою цеце(так вже в сервісі прозвали)

і так знаю шо треба підключитись в термінал короче робив як полагається тут, також тут, спроба пересчитати ретраслятор нічо недає,

розібрав гумкою почистив всі контакти і все спочастку, нічого так і незмінилось,

короче раніше читав що це трабла в прошивці і було діло шо на саті сігейта були прошивки для вінтів, ну дальше... :0141:

як то кажуть легким нажатієм кувалди відкривається все, знайшов я прошивку тута, правда який з образів писати на болванку неясно(ST9320325AS 0001SDM1 6VD0WTYD.rar),

ну я дальше нагуглив шо проблема тільки або в блінах або в головах, але тут попалась статейка,

в звязку з цим прошу допомогти порадою спеціалістів, як переписати оті оверлеї, або як залити прошивку з того архіву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене валяється Seagate 500gb barracuda 7200.11

також нычог оне змыг добитись) щоб зняти ынфу мены один бордывчанин йог ополагодив тимчасово. я списав інфу і він знову закляк) спочатку була ця муха а потім став тупо сипатись..хз чого так..

так що не муч вінта. здай в ремонт а ні то закинь в ящик та і все) або на деталі) більше часу витратиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене валяється Seagate 500gb barracuda 7200.11

також нычог оне змыг добитись) щоб зняти ынфу мены один бордывчанин йог ополагодив тимчасово. я списав інфу і він знову закляк) спочатку була ця муха а потім став тупо сипатись..хз чого так..

так що не муч вінта. здай в ремонт а ні то закинь в ящик та і все) або на деталі) більше часу витратиш

бліни в нормі тай голови теж, це проблема пз, лишилось тільки переписати його

а ти чим вінт перревіяряв що так стверджуєш що він сипеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

у мене валяється Seagate 500gb barracuda 7200.11

також нычог оне змыг добитись) щоб зняти ынфу мены один бордывчанин йог ополагодив тимчасово. я списав інфу і він знову закляк) спочатку була ця муха а потім став тупо сипатись..хз чого так..

так що не муч вінта. здай в ремонт а ні то закинь в ящик та і все) або на деталі) більше часу витратиш

бліни в нормі тай голови теж, це проблема пз, лишилось тільки переписати його

а ти чим вінт перревіяряв що так стверджуєш що він сипеться?

звідки інформація що голови робочі і бліни цілі?) ти робив тест головок ?)) Зальєш прошивку з донора до того як зчитаєш власну і наробиш собі кучу геморою... Здай в ремонт чи на відновлення інфи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінти "кризового періоду" 2007-2009 завалювались по переповненню юзер-ліста помилок....

А ранні (і наступні деякі теж) були з помилкою мікрокода, в якому не перевірялась умова переповнення і затирався мікрокод.

Для даних лікувались однаково, першому випадку - в смітник, в другому - firmware update.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінти "кризового періоду" 2007-2009 завалювались по переповненню юзер-ліста помилок....

А ранні (і наступні деякі теж) були з помилкою мікрокода, в якому не перевірялась умова переповнення і затирався мікрокод.

Для даних лікувались однаково, першому випадку - в смітник, в другому - firmware update.

я там вже вирішив проблему, потім напишу як :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...