Перейти до змісту

ADSL-модем with Ethernet internet


Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

турбує таке питання, з котрим не можу поки що самостійно розібратись. можливо хтось з подібним стикався чи чув варіанти вирішення.

отже - є ADSL-модем Huawei HG530 наданий Укртелекомом для користування інтенетом ОГО. в квартуру заведений кабель від іншого провайдера. і постало питання чи можна цей девайс використати для роздачі кабельного інтернету по Wi-Fi?

можливо хтось знає варінти вирішення чи все ж таки даний пристрій потрібно буде продавати за непотрібністю?

буду радий кожній ідеї

дякую

p.s. якщо нічого не вийде - порекомендуйте нормальний вайфай роутер для домашнього користування із звишкістю роздачі не менше 150 Мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже - є ADSL-модем Huawei HG530 наданий Укртелекомом для користування інтенетом ОГО. в квартуру заведений кабель від іншого провайдера. і постало питання чи можна цей девайс використати для роздачі кабельного інтернету по Wi-Fi?

напевно (можливо є винятки) будь який АДСЛ роутер можна використовувати як свіч,

а АДСЛ роутер з ВіФі - як свіч з АП

але буде куча обмежень в вигляді, наприклад, можливості під'єднання тільки 1го пристрою до інтернету, закидання сміття в мережу провайдера і т.д.

я б радив купити роутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...