Перейти до змісту

Шукаю керамічну плитку для підлоги


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір, підскажіть будь-ласка де можна придбати керамічну плитку для підлоги, щоб були помірні ціни і широкий асортимент. Знаю, що в нас в луцьку є склади де можна подивитися і придбати. Але незнаю де знаходяться і графік роботи. Дякую за увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка Карого, на жаль не знаю назву того магазину ну зате там плитки ойойой!!)))) від 30грн. і до...............)) короче вибір є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це ви напевно за аміко кераміку говорити... Не те цікавить... Той магазин знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два роки тому купував плитку через підприємців, які торгували під замовлення.

Як правило, в усіх стартові ціни однакові (причина тому рекомендовані ціни виробників). Інколи запускаються знижки 5% (вони діють практично в усіх). Але саме з підприємцями можна домовитися про більшу знижку(7-10, інколи і 12%).

Зверність до BSL та ще кількох продавців і виторгуйте найбільшу знижку.

Як на мене, найбільший вибір керамічної плитки в Епіцентрі. Там крім Опочно/Церсаніта/Атема і т.д. є Карпатська кераміка, яка в інших магазинах не продається.

Колись склади відповідного профілю також були на пластмасовому заводі (здається Аміко-кераміка), на Дубнівській (там де раніше була Авіста якщо не помиляюся, Дубнівська 60).

Також склад був на Конякіна, біля ОККО, за зупинкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це ви напевно за аміко кераміку говорити... Не те цікавить... Той магазин знаю...

Ага)) а чому не цікавить?, бо як шукав то там не погано було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка Карого, на жаль не знаю назву того магазину ну зате там плитки ойойой!!)))) від 30грн. і до...............)) короче вибір є!

То це ви напевно за аміко кераміку говорити... Не те цікавить... Той магазин знаю...

Єврокераміка. Біля Мавекса ТЦ "Європа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...