Перейти до змісту

Яку аудіокарту обрати?


Рекомендовані повідомлення

Може хто користувався X-Fi extreme gamer від Creativ-а? чи підкаже яку звуковуху краще купити під акустику Creative inspire 5.1 P5800 http://ru.europe.creative.com/products/pro...p;product=10596 , шоб не переплачувати дарма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, під таку купку маленьких піщалок в пластику - любу :)

:)

to hyrurg

хорошую звуковуху нужно покупать когда у тебя например микролабы V3650 или подобная Hi-Fi акустика, а для твоих inspire 5,1 кодека АС97 с головой хватит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Creative SE вистачить. Інтегроване шипить і ловить різні наводки, частотний діапазон вужчий, в районі низів провал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтегрованого в мамку звуку зараз вистачає в більшості випадків. За винятком якщо ти не ярий аудіофіл. Ну і деяким фанатам для ігр не вистачає (тим, які орієнтуються по звукові з якого боку противник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно, під таку купку маленьких піщалок в пластику - любу smile.gif
:rolleyes:

ти їх чув?

Щось краще у такій ціновій категорії запропонувати можеш??

Я їх 2 роки слухав - звук бомба! (тепер пан Тум@н слухає :) )

А те що хтось назве "деревом" той картон з якого роблять всі інші колонки (у тій же ціні) - говно !!! як казав один мій знайомий - "це не просто пластмаса, а пластмаса від Creative , і вона явно краща за ті пищалки які коштують 25 грн.

hyrurg візьми саму дешеву і саму просту звуковуху - але знову ж таки від Creative .

Вона своє дасть. Повір.

Юзав я вищевказану тобою карту - для неї треба щось краще - а не за 50 баксів набор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Креатів хвалять звукові карти, акустика в них добре передається і звук! Бери, якщо хочеш мати якісний і чистий звук - то це достойний вибір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що задовольнити потреби акустики неможливо...

В мене спочатку були Creative Inspire T 2900 2.1 - звук мені був класний і на інтегрованій платі!

Зараз в мене стоять Creative Inspire T 6100 5.1 + саб Pioneer S-W90S + Creative Sound Blaster Audigy - звук норм. Низькі частоти - супер, високі теж, але середні ну зовсім нікуди не піде! На мою думку Креатив не для вибагливих. Саб у кеартива - "гівно", я його зовсім відключив.

Мені вже мало!

Планую купити шось побільше і щоб ставилось на підлогу а не на стіл)

На твої колонки хватить інтегрованої! Не трать гроші попусту! Різниці не відчуєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що цієї аудюхи мені вистачить цілком? http://ru.europe.creative.com/products/pro...p;product=14257 і навіть десь чув що вона проц розгрузить від обробки інтегрованого HD-аудіо?(приріст в іграх)-мамка Азус Р5К-це правда? чи може є ще якісь варіанти від Креатива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Низькі частоти - супер, високі теж, але середні ну зовсім нікуди не піде! На мою думку Креатив не для вибагливих.

цікаво, шо ти таке слухаєш на колонках шо такий відклик? якусь кілятінку? фільми? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sound Blaster® Audigy™ SE тобі вполнє хватить . Сам юзаю дану звуковуху на колонках Creative I-Trigue 3400

і навіть десь чув що вона проц розгрузить від обробки інтегрованого HD-аудіо?(приріст в іграх)

На прирост в іграх мож не розраховути від цєї звуковухі. Якщо я не помиляюсь цю штуку підтримують тикі топові звуковухі X-FI з вбудованою власною оперативкою ХRAM 64Мб. І то ця підтримка є не в всіх іграх (знаю шо Бателфілд 2 це підтримує) і приросту там всьго на 3-5фпс максімум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Низькі частоти - супер, високі теж, але середні ну зовсім нікуди не піде! На мою думку Креатив не для вибагливих.

цікаво, шо ти таке слухаєш на колонках шо такий відклик? якусь кілятінку? фільми? :)

Люблю мінімал, тех-мінімал слухати)

А на фільми і Кретівів самих хватає! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прирост в іграх мож не розраховути від цєї звуковухі. Якщо я не помиляюсь цю штуку підтримують тикі топові звуковухі X-FI з вбудованою власною оперативкою ХRAM 64Мб. І то ця підтримка є не в всіх іграх (знаю шо Бателфілд 2 це підтримує) і приросту там всьго на 3-5фпс максімум :)

Звідки така інфа? ти мені вже казав що оперативка паліт на азус Р5К класно йде-а мені прийшлось міняти її на кінгстон бо комп страшно тормозив( я вже потім на оверклокерс.ру прочитав про це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За звуковуху з Х-РАМ читай тут http://www.ixbt.com/multimedia/creative-x-fi-part3.shtml . Тикі соррі помилився звуковухі з цею оперативкою якраз і дають прирост.

На рахунок памяті, я незнаю яку ти память Паліт купляв. но Петріоти ЕРР ті які я тобі казав роблять нормально. Плюс в мого друга получилось поставити прості петріоти з радіаторами на 1000Мгц і вони стабільно роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За звуковуху з Х-РАМ читай тут http://www.ixbt.com/multimedia/creative-x-fi-part3.shtml . Тикі соррі помилився звуковухі з цею оперативкою якраз і дають прирост.

На рахунок памяті, я незнаю яку ти память Паліт купляв. но Петріоти ЕРР ті які я тобі казав роблять нормально. Плюс в мого друга получилось поставити прості петріоти з радіаторами на 1000Мгц і вони стабільно роблять.

Да-да я хотів сказати Патріот прості 800 Мгц - Не рекомендуется использовать с данными платами оперативную память на чипах фирмы Patriot. Возможна медленная\нестабильная работа. http://forums.overclockers.ru/viewtopic.php?t=202934

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок памяті, я незнаю яку ти память Паліт купляв. но Петріоти ЕРР ті які я тобі казав роблять нормально. Плюс в мого друга получилось поставити прості петріоти з радіаторами на 1000Мгц і вони стабільно роблять.
будете відходити від основної теми топіка -- прикрию цей балаган. Питання пам'яті і/або особливості роботи деяких материнських плат з деякими девайсами піднімайте в іншому топіку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в загальному , якщо ніхто більше нічого не може добавить по питанню доцільності і ефективності аудюхи(розвантаження системи від обробки звуку HD і спецефектів)в іграх порівняно з інтегрованою,а на слух, я зрозумів, що не розрізню їх на моїй акустиці то тему мона закривать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...