Перейти до змісту

Розподіл майна при розлученні


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Ситуація наступна: до одруження мав авто яке мені подарували батьки, після одруження вирішили з дружиною авто продати і докласти грошей і купити новий автомобіль,а от і питання, після розлучення це авто ділиться як 50/50, чи все ж таки є можливість розділити тільки ту суму яка доплачувалась з спільних грошей??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авто ділиться як 50/50, чи все ж таки є можливість розділити тільки ту суму яка доплачувалась з спільних грошей??

Все буде залежати від адвоката. Як її так і твого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є договори купівлі-продажу на дані авто, то можна пробувати щось доводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а якщо авто придбане по генеральному дорученні,хіба воно може бути розділене при розлученні?бо де-юре це не моя власність,а власником автомобіля є той хто вписаний в техпаспорт??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо авто придбане по генеральному дорученні,хіба воно може бути розділене при розлученні?бо де-юре це не моя власність,а власником автомобіля є той хто вписаний в техпаспорт??

Якраз таки власником є та особа, яка виписала довіреність. І при розлучені того чоловіка, який виписав Вам генеральну довіреність, його дружина претендує на половину автомобіля. А той хто вписаний в техпаспорт - не має ніяких прав, крім, як керувати автомобілем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...