Перейти до змісту

Вкрали велосипед


Morris

Рекомендовані повідомлення

Вкрали велосипед GIANT jubilee. Велосипед зберігався за адресою Карпенка-Карого 11, в сушці на третьому поверсі. Вкрали скоріш за все або в ніч на 01.10.2014, або 01.10.2014. Сушка замикалась на навісний замок. який злодюги збили. Ось точно такий самий велосипед, на мому лише був відсутній захист на "зірочці" та поломаний тримач пляшки з водою. post-3267-0-19124500-1412237680_thumb.jp Можливо хтось десь бачив такого ??? Прошу телефонувати на номер 095-540-67-97 Андрій. Буду вдячний за будь-яку допомогу.

post-3267-0-19124500-1412237680_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прблемно.... Але я його упізнаю.... А доказати то вже буде не складно.. Головне якщо побачити то звоніть, щоб пришвидчити реагування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось підсумує всі теми в одну, важливо бачити увесь список приблизно за 2014-й, з фото бажано і лінком на оригінал, це буде така собі картотека... фото... адреса...дата... лінк.. буде видно багато чого я впевнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть точки де можливо беруть на реалізацію велосипеди, торгують ними. (автобазар знаю), сам об"їду, доблесну міліціію підключу. Обідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть точки де можливо беруть на реалізацію велосипеди, торгують ними. (автобазар знаю), сам об"їду, доблесну міліціію підключу. Обідно

під мостом, на Перемоги. комісійка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...