Перейти до змісту

Допоможіть подружити роутер з 3G модемом


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Маю специфічну задачу, яку не подужаю.

Отже, є роутер D-Link DIR-320. На ньому стоїть неофіційна прошивка. Роутер прекрасно працював з 3G модемом Smartfren в мережі Інтертелекому, однак зараз треба подружити його з модемом від МТС ATEL ADA-С450.

В інтернетах є інструкції типу цієї, але я в тих лінуксах нічого не розуміюся.

Хтось може допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи з ними не мав справу.

Модем у мене зараз специфічний. Не можу знайти ніякого софта до нього, щоб вимкнути Zero CD.

Відповідно, не факт, що якась ще альтернативніша прошивка побачить модем без танців з бубном. А шити, щоб геть зашитися - ну якось немає бажання.

Ладно, я так розумію, що простіше мені інший модем пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи з ними не мав справу.

Модем у мене зараз специфічний. Не можу знайти ніякого софта до нього, щоб вимкнути Zero CD.

Відповідно, не факт, що якась ще альтернативніша прошивка побачить модем без танців з бубном. А шити, щоб геть зашитися - ну якось немає бажання.

Ладно, я так розумію, що простіше мені інший модем пошукати.

якщо в твоїй прошивці можна підключитись через термінал(програма putty або huper terminal) і дивитись шо видає команда dmesg

чесно кажучи незаймався таким але як хоч то мігби підключитись до роутера і глянути шо там в тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через телнет підключитися можна.

Але віддалено це нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, хі ба що тів вієвер

ну то таке, а на якому етапі затик? прошивка модем небачить чи модем непускає в нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддалене адміністрування не підходить НІЯК. Тому що коли я втикну в роутер цей модем - у мене пропаде інтернет. І тоді фіг мене поадмініструєш.

Прошивка модем бачить, Vendor ID показує, а от PID - 0000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключись до роутера по телнету і вбий команду dmesg після того як підключиш модем там 100% буде інфа про те що підлючено пристрій і його pid vid якщо непомиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...