Jump to content

Реставрація підвіконня

Zefirka

Recommended Posts

Маємо таку біду з підвіконням (див прикріпление фото). Хочу відреставрувати та покрасити наново, але є декілька питань:

Чи можна просто зняти фінішну шпаклівку до маяків і прошпаклювати поверх тим самим фінішом, не збиваючи стартову шпаклівку разом з маяками? Якщо можна, то чи варто розводити шпаклівку з грунтовкою або краще буде прогрунтувати стару шпаклівку, а на неї ліпити нову просто на воді?

post-18652-0-90210200-1411475312_thumb.j

Маємо таку біду з підвіконням (див прикріпление фото). Хочу відреставрувати та покрасити наново, але є декілька питань:

Чи можна просто зняти фінішну шпаклівку до маяків і прошпаклювати поверх тим самим фінішом, не збиваючи стартову шпаклівку разом з маяками? Якщо можна, то чи варто розводити шпаклівку з грунтовкою або краще буде прогрунтувати стару шпаклівку, а на неї ліпити нову просто на воді?

Як більш практичний варіант, на мою думку, то краще збити всю шпаклівку, зачистити до бетонного старого підвіконника, та положити керамічну плитку (наприклад як зробив і я) - це буде і надійніше, і довговічніше, а шпаклівка на підвіконнику дуже рідко витримує своє бажане призначення, то з вазону протікла вода, то так ..... тобто як кажуть вирішувати Вам. Удачі

post-11250-0-47753400-1411478287_thumb.j

Так, дійсно.. І гарно і надійно. Скільки пішло кв. м плитки? Просто ми живемо в зйомній квартирі і невідомо на скільки часу там ще затримаємось. Тому поки що вибрали варіант простої шпаклівки і покраски.

Так, дійсно.. І гарно і надійно. Скільки пішло кв. м плитки? Просто ми живемо в зйомній квартирі і невідомо на скільки часу там ще затримаємось. Тому поки що вибрали варіант простої шпаклівки і покраски.

В такому випадку я думаю це мабудь не ваш варіант, тому що ... хоча .... Скільки квадратів займає підвіконник (вони ж різні бувають - довгі, коротші) - стільки й плитки, просто взяти з запасом, так як потрібно ж і підрізати по краях буде. Якщо будуть питання звертайтесь в ПП або звоніть О95 Ч56 1Ч 7Ч або О97 6Ч9 22 72 (Віктор) чим зможу як кажуть. Удачі

Але на питання так ніхто і не відповів. Чи можна залишити слой старої шпаклівки і на нього наносити нову?

Якщо шпаклівка надійно тримається, то просто зніміть шар краски, зачистьте добре крупнозернистою шкуркою шпаклівку, прогрунтуйте і можете рівняти фінішною, висохне, прогрунтуйте і можете фарбувати. Нехай щастить

Чи можна залишити слой старої шпаклівки і на нього наносити нову?

Так як Ви на зйомній квартирі - то можна. А якщо для себе і надовго, то

...краще збити всю шпаклівку, зачистити до бетонного старого підвіконника,...
. А далі хочте плитку, хочте знову шпаклівку. По бажанню та можливостях).

ПС. На минулому тиждні зі своїм підвіконником робив так: здер до бетону, прогрунтував, наніс нову шпаклівку, покрасив.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...