Перейти до змісту

Віддам саджанці оцтового дерева (сумах), вишень, сливок.


KRAY

Рекомендовані повідомлення

Прибираю запущений садок, але шкода знищувати таку красу.

Є саджаці сумаха (відомий як оцтове дерево через специфічний запах на спилі) - від 50 см до 2 метрів заввишки.

Також наявні вишні та сливи різного віку, від 1 до 3х метрів "зростом".

Живу за 15 км від міста, тому щось невелике і небагато можу вивезти в Луцьк маршруткою. Велике і багато - самовивіз.

п.с. Фото з інтернета, свої можу викласти при потребі.

post-24266-0-85199600-1411392666_thumb.j

post-24266-0-16260700-1411392682_thumb.j

post-24266-0-49214100-1411392714_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є саджаці сумаха (відомий як оцтове дерево через специфічний запах на спилі) - від 50 см до 2 метрів заввишки.

Резерв. Контакти в приват
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посадив у себе кілька дерев сумаха минулого року. Протягом літа під більшим деревом,певне,більше 10 штук нових пагонів видалив.Дерево гарне,особливо як "вдаритять" перші приморозки-листя тоді червоніє,зате постійно потрібно виривати під ним нові приростки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийняв би сумаху

як хороший сорт,то б і вишеньку з сливкою по 1садж(+ - 1м)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийняв би сумаху

як хороший сорт,то б і вишеньку з сливкою по 1садж(+ - 1м)

Вишеньки у нас самі звичайні, не дрібні в принципі, але який сорт - невідомо.

Сливи є прості і великоплідні, всі добре відстають від кісточки. Сорт теж невідомий, дозріває в серпні )

Сумах завтра мають брати люди, скажіть скільки вам потрібно саджанців і чи зможете підїхати забрати до мене.

Телефонуйвати краще після 11-ї ранку

0978644532

0665217336 (МТС слабо тягне, набирайте кілька разів)

+1, підкажіть як з вами контактувати

Відповів вище

Візьму все "дрібне" з доставкою.

Киньте номерок в приват, як їхатиму в Луцьк наберу вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки забирати?

Якщо самовивіз - то с. Шепель, це 15 км по трасі на Володимир-Волинський, там поворот направо і ще десь з 5 км до мого будинку.

Якщо ви питаєте де забрати в Луцьку, коли я щось вивезу - то це буде трохи пізніше. В першу чергу я віддам по самовивозу, а там буду бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибираю запущений садок, але шкода знищувати таку красу.

Є саджаці сумаха (відомий як оцтове дерево через специфічний запах на спилі) - від 50 см до 2 метрів заввишки.

Також наявні вишні та сливи різного віку, від 1 до 3х метрів "зростом".

Живу за 15 км від міста, тому щось невелике і небагато можу вивезти в Луцьк маршруткою. Велике і багато - самовивіз.

п.с. Фото з інтернета, свої можу викласти при потребі.

Дякую за саджанці, сьогодні забрав 5 маленьких деревець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за саджанці, сьогодні забрав 5 маленьких деревець!

+4)))

Одне мені, три людям)))

Своє ввечері посадила, а зараз вирішила про нього почитати)

Сумах уксусный любит освещенные места, но может мириться с небольшим затенением. Растет на любых почвах, выдерживает кислотность pH 5,5. Почвенную смесь готовят из листовой земли, крупнозернистого песка и компоста в соотношении 1:2:1. Для посадки на постоянное место лучше всего подходят трехлетние саженцы. Весеннюю пересадку растения переносят хорошо.

Корневую шейку саженца заглубляют на 3-5 см. Между растениями расстояние 3-4 м. При посадке и в последующие три дня необходим обильный полив. Рыхлить и пропалывать приствольный круг аккуратно, так как повреждение корневой системы приводит к образованию новых растений. Лучше сразу замульчировать почву вокруг опилками или древесной щепой слоем 5 см.

Дивлячись на те, ЯК ми деревця викопували - в ТС їх буде ще ой як багато)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як їх виводити , розростаються дуже сильно.

Специфічних засобів боротьби я не знайшов - викошування чи викопування. Що ефективніше не знаю, буду експериментувати )

Дехто саджає подібні рослини (які пускають багато кореневих відростків) в бочку чи щось подібне, щоб обмежити поширення коренів. Для Сумаха потрібна десь 200 літрова бочка без дна, я думаю, щоб було достатньо поживних речовин для нормального росту. Заглибити потрібно хоча б на метр, інакше корені обійдуть перепону і знову вийдуть на поверхню.

Бочку, я думаю, можна замінити агроволокном, 2мм-вим пластиком тощо. Поліетилен не підходить - у грунті він стає крихким і коріння його проб'є.

Дякую ще раз.

Немає за що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає за що!

До речі, сумаху ще з десяток набереться і кілька крупноплідних слив, є великі 2-3 річні деревця. Просто вивезти в місто немаю можливості. Самовивіз вітається )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...