Перейти до змісту

Juiced 2: Hot Import Nights


hitachi

Рекомендовані повідомлення

post-2716-1197478222.jpg

Название: Juiced 2

Год выхода: 2007

Раздел: Игры — Racing Simulators / Гонки

Студия: Juice Games

Минимальные требования к системе:

Процессор 933Mhz

Directx 9.0c или выше

3D ускоритель совместимый с DirectX9c

NVIDIA GeForce2 или выше

ATI 8500 32 MB или выше

Intel 915G или выше

Matrox Parhelia

256 Мб оперативки

2.6 GB свободного места на диске

8x CD-ROM привод

Directx 9.0c-совместимый звук

Мышь, клавиатура

Не поддерживаются:

Windows 95

Directx9.0b и предыдущие версии

ОПИСАНИЕ ИГРЫ

Новый Juiced 2 - это единственная игра, где соединены самые популярные Ди-Джеи, самые сексуальные фотомодели и самые крутые тачки! Только у нас вы найдете: самую полную систему тюнингования автомобилей, множество режимов гонок,и ураганный, полный адреналина геймплей. Удиви толпу, и она сделает тебя полноправным королем улиц!

Особенности игры:

Hot Import Nights - побеждай соперников на глазах у огромной толпы посетителей самой знаменитой автомобильной вечеринки

Проработанная физика - на поворотах и при включении нитро машина будет вести себя также, как ее реальный прототип

Умопомрачительные дрифты - покажите толпе, как вы можете управлять!

Настоящие города - полеты по улицам Сан-Франциско, Лондона, Рима, Токио, Сиднея и Парижа

Прототипы настоящих автомобилей и настоящий тюнинг - цифровое сканирование 90 машин и более 350 деталей

Сайт игры www.juiced-racing.ru/

===-LINK -===

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все класно, але в мережі вже доступе скачування. Хто має зайвий трафік і викладе на FTP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вимоги в неї якісь не того... як в дрєвніх ігрушках... хоча пограємо, тоді побачимо :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда поставите себе эту игру отпишитесь о впечетляниях тут! ок? а то ее на зарубежных каналах дофига рекламируют!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда поставите себе эту игру отпишитесь о впечетляниях тут! ок? а то ее на зарубежных каналах дофига рекламируют!

так, так! напишіть враження обовязково, бо приходилось грати в демку, то вражень майже ніяких

надіюсь що за такою рекламою повна версія "удалась" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi звичайно респект що залив. Але Я щось не можу знайти як цю гру під баранку наставити? Все облазив та настройки яка відповідає за вибір конролера не знайшов. Не може такого бути щоб Juiced 2 на рулі не можна було грати. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi звичайно респект що залив. Але Я щось не можу знайти як цю гру під баранку наставити? Все облазив та настройки яка відповідає за вибір конролера не знайшов. Не може такого бути щоб Juiced 2 на рулі не можна було грати. :(

жди на 1с? або порийся тут http://www.ag.ru/ помоэму бачив патчи.......? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку проблемку з Juiced'ом від hitachi. Тисну пунктик "Карьера", пише "Ждите" і якийсь там індикатор крутиться. Крутиться, вертиться секунд 10 і починає "лабати" музика, при цьому індикатор перестає крутитись. Жду. Проходить хвилина, дві, три... Музика собі грає... Через хвилин так 10 мене це дістало і я вирішив скористатись Alt + Tab. Дзуськи :) . Alt + F4. Знову не те ;) . Ждав, ждав... RESET. Знову запускаю, вибираю "Карьера". Знову майже така ж картина. Зависає, а звук ще й переходить в таке собі "ди-ди-ди". І - виліт, причому одразу в BIOS :) . Мабуть, не судилось побавитись :) . Було таке в когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2STRIKER

1-й випадок скоріш за все проблема з дровами.

2-й дуже схоже на перегрів саме відяхи.

Ти Страйкер?? Чи просто НІК такий?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти Страйкер?? Чи просто НІК такий??

Ти якого Страйкера, крім мене, маєш на увазі? :) По темі: не дивлячись на те, що відео з пасивним охолодженням, проблем з перегрівом ще у мене не було (корпус Big Tower - просторий, протяги гуляють :) ). Температура ніколи не піднімалась вище 70 градусів. Тим більше з чого це вона могла перегрітись. Я ж в цю гру власне і не грав тоді, а іншого нічого перед тим не запускав. Тим більше Pro Street на максимальних настройках іде без жодних проблем, і відеокарта працює в "районі" 55 градусів. А щодо драйверів, то Direct останній стоїть, хіба що ForceWare оновити... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Системные требования:

МИНИМАЛЬНЫЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Pentium 4 3.0 ГГц / AMD Althon 64 3800+

Оперативная память: 1.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 256 Мб DirectX® 9.0-совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 7600 / ATI Radeon® X1600

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL со скоростью >=64 кбит/с для многопользовательской игры

Клавиатура, мышь

РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 5000+

Оперативная память: 2.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 256 Мб DirectX® 9.0c -совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL/T1+ >=256 кбит/с для многопользовательской игры

Клавиатура, мышь

НАИВЫСШИЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 6000+

Оперативная память: 2.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 512 Мб DirectX® 9.0c -совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® HD2800

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL/T1+ >=512 кбит/с для многопользовательской игры

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку проблемку з Juiced'ом від hitachi. Тисну пунктик "Карьера", пише "Ждите" і якийсь там індикатор крутиться. Крутиться, вертиться секунд 10 і починає "лабати" музика, при цьому індикатор перестає крутитись. Жду. Проходить хвилина, дві, три... Музика собі грає... Через хвилин так 10 мене це дістало і я вирішив скористатись Alt + Tab. Дзуськи :) . Alt + F4. Знову не те :D . Ждав, ждав... RESET. Знову запускаю, вибираю "Карьера". Знову майже така ж картина. Зависає, а звук ще й переходить в таке собі "ди-ди-ди". І - виліт, причому одразу в BIOS :) . Мабуть, не судилось побавитись :) . Було таке в когось?

ГРА 100% працююча!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так вісне або відео або проц, набагато частіше відео.

А про Страйкерів. Страйкер в Україні той хто займається airsоft-ом, але це вже оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Системные требования:

МИНИМАЛЬНЫЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Pentium 4 3.0 ГГц / AMD Althon 64 3800+

Оперативная память: 1.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 256 Мб DirectX® 9.0-совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 7600 / ATI Radeon® X1600

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL со скоростью >=64 кбит/с для многопользовательской игры

Клавиатура, мышь

РЕКОМЕНДУЕМЫЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 5000+

Оперативная память: 2.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 256 Мб DirectX® 9.0c -совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL/T1+ >=256 кбит/с для многопользовательской игры

Клавиатура, мышь

НАИВЫСШИЕ СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

Операционная система: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista

Процессор: Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 6000+

Оперативная память: 2.0 Гб

6 Гб свободного места на жестком диске

Видеокарта: 512 Мб DirectX® 9.0c -совместимая карта / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® HD2800

Звуковая карта: DirectX® 9.0-совместимая карта

Интернет-соединение Cable/DSL/T1+ >=512 кбит/с для многопользовательской игры

Я перепрошую, але чому так зросли системні вимоги порівняно з першим "постом"? Правда, ті були підозріло схожі до вимог для першого Juiced. Тепер виявляється, що комп у мене точно до "мінімалок" підходить. Але ж Pro Street на максимумі без проблем... Невже в Juiced 2 така прогресивна графіка, що до 3D навіть не доходить?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з офі.сайта... Та розбирись.щось десь косо стоїть... в мене була проблема такаж , (ну почти)..я вже думав що відаха слаба.....Але маю 2 асолютно однакових -жорсткіх дискі- тримаю так на всяк вип....ВІШАЮ ж\д... ............ і гра пішла бес проблем....Значить.........почав чистить 1Ж\Д

.......стояв стемп зніс..стояла гра IGI-2 старенька...зніс...( я думаю що і за іжі-2 в мене були проблеми) видалив драва на відаху.... почистив ре..ср

.....тоді поставив старі драва на відео.. об...чипсет.. .видалив звук... драва.... .........КАРОЧЕ... познось всі драва і постав по новому.і Дірект9с+

(ще , просто закінь на диск ~D не створюй ніяких папок.. попробуй..) І КОЛИ ,пиши яка в тебе система... яка вінда.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, як перший раз вона "вилетіла", то після завантаження системи утиліта checkdisk вперше за все існування моєї конфігурації удостоїла увагою диск D (NTFS). Я вже ту гру видалив, але тепер при кожному ввімкненні системи лізе "check disk D strongly recomended" без видимих причин. Відчуваю я, що format'ом це все закінчиться. Ну і наостанок поділюсь конфігурацією: Пень 4 630, 1 Gb DDR2-533, nVidia GeForce 7600GT, HDD Samsung SATA 2 250 Gb, Віконечка eXPerience Professional. Ну, мабуть, пора перестати флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi звичайно респект що залив. Але Я щось не можу знайти як цю гру під баранку наставити? Все облазив та настройки яка відповідає за вибір конролера не знайшов. Не може такого бути щоб Juiced 2 на рулі не можна було грати. :)

Вдалось настроїти? Яка модель руля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалось настроїти? Яка модель руля?

На жаль не вдалось, там сама іграшка не підтримує всі рулі (у мене Logitech Formula Force EX). До речі, ігра на моєму ПК П4 3Гг/2048/1600Pro йшла нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...