Перейти до змісту

де відсвяткувати Дн?дешево


Даша

Рекомендовані повідомлення

привіт)дивне питання)але хочу поради..де дешево і хороше можна відсвяткувати маленьке день народження?

не у кафе...

є варіанти бані...можливо є щось таке цікаве?з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки хороша погода - айда в ліс: шашлики, печена картопля, овочева нарізка - дешево і сердито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись святкував в бані неподалік авторинку. Для молодіжного святкування ДН саме то! Є кухня з плитою і посудом, величезна альтанка на вулиці, мангал, баня на дровах, дерев’яна діжка з холодною водою. Приміщення має 2 кімнати, цікавий інтер’єр,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись святкував в бані неподалік авторинку. Для молодіжного святкування ДН саме то! Є кухня з плитою і посудом, величезна альтанка на вулиці, мангал, баня на дровах, дерев’яна діжка з холодною водою. Приміщення має 2 кімнати, цікавий інтер’єр,

В мене там гаражі, ремонт і тд.. щоранку бачу як звідти виходять панянки вільної поведінки, пачками, толпами, одні і тіж )

Там було вчинено стільки процесів, після яких дитинки народжуються, що рівносильно цілій області, тому я б там не святкував )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в кафе, то в Кораблику ("Оболонь") не дорого по грошах виходить, та і кухня нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...