Перейти до змісту

Домашний интернет (Wi-Fi) від Інтертелеком


Рекомендовані повідомлення

Тема для бордівчан, що не мають можливості підключити безпровідний інтернет «Интертелеком» запустил Wi-Fi интернет на всей территории Украины 16.09.2014 12:13 | Печать |

intertelecom.pngОператор предлагает домашний Wi-Fi интернет на скорости от 1 до 3 Мбит/с, доступный для подключения в любой точке Украины. Компания «Интертелеком» предоставляет возможность организации Wi-Fi доступа более чем в 1000 населенных пунктов, с помощью 836 базовых станций на частоте 2500 МГц. Таким образом, «Интертелеком» является единственным национальным Wi-Fi провайдером, предоставляющим домашний Wi-Fi интернет-доступ на всей территории Украины.

Домашний Wi-Fi незаменим там, где обеспечить беспроводную связь слишком дорого или технически невозможно.

Подключение Интернета по технологии Wi-Fi осуществляется путем установки точки доступа Wi-Fi в виде выносной антенны. Она легко крепится на стену или мачту, обеспечивая высококачественный прием сигнала. Далее, кабель антенны подключается к домашнему ПК или стационарному роутеру для создания домашней Wi-Fi зоны. Это позволяет обеспечить связью загородный дом, а также любой другой объект, расположенный далеко за городом.

Тарифная политика сформирована с учетом специфики каждого региона. Самый недорогой тариф позволяет получить доступ к Интернет на скорости 1 Мбит/с, всего за 59 грн., а максимальная цена безлимитного домашнего доступа на скорости 3 Мбит/с составит от 139 грн.

Благодаря региональному подходу «Домашний Wi-Fi интернет» от «Интертелеком» уже используют тысячи украинцев.

WiFi%20Intertelecom.jpg

«Специфика украинского рынка заключается в том, что сейчас у жителей большинства удаленных населенных пунктов отсутствует доступ к высокоскоростному интернету. По этой причине, «интернетизация» этих населенных пунктов является приоритетом в работе оператора и актуальной задачей для украинского общества в целом, - подчеркнул генеральный директор ООО «Интертелеком» Борис Акулов. – Мы рады предложить жителям Украины выгодное решение безлимитного интернет-доступа в самых удаленных уголках нашей страны».

Компания «Интертелеком» намерена продлить действие популярных акционных предложений до октября 2014 года. Подключить услугу «Домашний Wi-Fi интернет» можно на всей территории Украины в зоне покрытия Wi-Fi.

http://portaltele.com.ua/news/companies/28214-lr--wi-fi-----.html

http://www.intertelecom.ua/ru/home_internet_wifi/usloviya-podklyucheniya-obsluzhivaniya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оформление заявки

ШАГ 2. Выбор тарифного плана

Оператор «Интертелеком» предлагает абонентам безлимитные тарифные планы для беспроводного доступа к сети интернет в любой точке квартиры или частного дома.

Тарифный план Абонплата, грн/месяц Пакетный трафик, Мб «Домашний интернет 1 Мбит/с» 59 неограниченно «Домашний интернет 2 Мбит/с» 99 неограниченно «Домашний интернет 3 Мбит/с» 139 неограниченно

Дополнительные услуги к тарифным планам

parent_controll.png

Родительский контроль – услуга с гибким управлением, надежное решение для защиты детей от опасного контента. С этой услугой вы можете быть спокойны за безопасность ребенка, когда он использует интернет на любом устройстве.

Активация - 0 грн,

Абонентская плата первый календарный месяц использования - 0 грн. с НДС, второй месяц и далее - 10 грн. с НДС. kasperski.png

Антивирусная защита Лаборатории Касперского - программа Касперского способна находить и устранять практически любые угрозы безопасности данных на компьютере. Антивирус Касперского мониторит сетевые соединения, электронную почту и мобильные носители данных, способен выявлять неизвестные типы вирусов.

Активация - 0 грн, первые 30 дней - бесплатно. Далее абонентская плата составляет от 0,77 грн/день с НДС. drweb.png

Антивирусная защита Dr.Web - линейка услуг «Dr.Web» позволит надежно защитить компьютеры от интернет-угроз: вирусов, спама, сетевых атак, а также получать бесплатные и полностью автоматизированные обновления антивирусной программы «Dr.Web»

Активация - 0 грн, первые 30 дней - бесплатно. Абонентская плата за услугу «Антивирус Dr.Web» - от 15 грн / месяц с НДС.

http://www.intertelecom.ua/ru/wifi_home_internet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага + тестування мережі (виїзд до клієнта)+ антена, я рахував якщо за містом то тища з гаком. Десь 150 (тестування мережі) +1000 (антена) + 300 модем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і ще плюс робота за підключення 149-299 грн. в залежності який тариф оберете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залюбки підключився б, але звернувся в інтертелеком сказали немає покриття село Тертки Луцький район. Хоча у нас є багато бажаючих , а у Вас нема покриття шкода звичайно. Ось таке покриття..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так, а тепер факти - хтось користувався то?) Сам в селі, покриття є, користуюсь інтертелекомом технологія рев Б, задоволений, єдине, що не влаштовує, що нема безліміту на великий швидкості, тарифний план 500 мб на високій швидкості, а далі 128 кб. Є сенс переходити на wi-fi домашній? Вартість буде та ж сама (139) швидкість, а ось тут не впевнений, що буде краще (зараз пишуть типу 14 мбіт реально є десь 4 мбіт) так як максимальна 3, але мене більше хвилює стабільність, щоб не було розривів, так як знаю я ті вайфаї, вилітати вміють)) І ось тому питання, є сенс викинути 1500 грн і перейти на вайфай?) Чи може зачекати, може колись і на ре бі появиться або більше мегабайтів або швидкість по безліму піднімуть))

Може просто хтось собі уже встановив ту штуку, ось цікаво як воно в реальних умовах - швидкість, стабільність з"єднання і т д) Ну і загальна вартість за все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є rev.B, то який сенс переходити на цей WiFi? Швидкість фактично однакова,а в деяких випадках - навіть менша, ще обладнання + робота вилізуть в 1500грн. мінімум....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

цікаво як у них справи з підключенням, Воютин, Сёмаки, Тертки, Одеради, села непокриті, там є багато бажаючих, і там ще ніхто не покриває інтернетом швидкісним. Могли б зробити . Да й видимість хороша високо встановити вежу, наприклад у Воютині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як у них справи з підключенням, Воютин, Сёмаки, Тертки, Одеради, села непокриті, там є багато бажаючих, і там ще ніхто не покриває інтернетом швидкісним. Могли б зробити . Да й видимість хороша високо встановити вежу, наприклад у Воютині.

Ви сходіть до них в центр обслуговування абонентів що знаходится по вул. Волі, запитайте чи можна залишити письмове побажання на покращення покриття (встаовлення бс в с. Воютин там якраз є щогла Київстару та Мтс вони люблять на мтс навішувати своє обладнання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без антени сигнал зловите хіба на вулиці, та й то слабенький

дякую,саме це мене і цікавило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо находить то?

Intertelecom WiFi... якщо не помиляюсь...

це не зовсім то. це публічна зона ВіФідоступу. тестом безплатно 10 хв., дальше платно тарифікація погодинна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це публічна зона ВіФідоступу

та я так і зрозумів, але дивно що часом "ловить" в квартирі, а не тільки в "публічних" місцях

UPD: Подивився по карті, найближча до мене точка за пару кілометрів....

Карта тут - http://www.intertelecom.ua/ru/Wi-Fi_Hot-spot/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Встановили базу в Воютині здається Dima 125 цим цікавився, наврядчи там є вай фай але наявність БС це вже великий плюс http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/evdomap/vln

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікаву тему створили, але ніхто не написав нічого вартого уваги.

Отож:

Я є користувачем даного інтернету. Тарифний план 3мбіт за 139 грн. Інтернет БЕЗЛІМІТНИЙ!

Обривів практично не має. Швидкість стабільна. Ця технологія не має нічого спільного з 3G!!!

На вулиці стоїть антена, а в хаті невеликий блок живлення, де я додатково поставив WI-FI роутер.

Користуюсь з серпня минулого року. Повністю задоволений. До вишки з якої отримую сигнал по

прямій 9 км. До речі: потрібна пряма видимість на вишку, інакше нічого не вийде. Сусід мій, який

живе трохи далі, мусив поставити 10-ти метрову мачту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я по акції платив за все 700 грн, а тепер не знаю. Найкраще залишити заявку на сайті Інтертелекому і вони передзвонять та все пояснять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залюбки підключився на домашній Вай Фай село Тертки Луцький район. і є багато бажаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залюбки підключився на домашній Вай Фай село Тертки Луцький район. і є багато бажаючих.

Та всі вже давно вкурсі :)

вибачаюсь, не зрозумів, про що вкурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залюбки підключився на домашній Вай Фай село Тертки Луцький район. і є багато бажаючих.

Та всі вже давно вкурсі :)

вибачаюсь, не зрозумів, про що вкурсі?

Воютин, Сёмаки, Тертки, Одеради, села непокриті, там є багато бажаючих © dima125

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підключив 5ть м/б за 180 в місяць.... швидкість постійна. Велике дякую тим людям які хоть щось роблять в цій країні. Сервісом задоволений. + ще попав під акцію.... на 3и місяці "шара" по оплаті. Єдине що дороге те задоволення сидіти в себе в будинку за містом та мати більш менш швидкій інтернет.... за все про все з абон-платою.... 2400гр.

для тих хто рубає в танкі :)... гра йде з пінгом 40-70. Думаю що то є нормальним. І ще у офісі сказали що планують підвищити швидкість до 10 м/б.... десь на осінь. Будемо чекати.

Живу в Кульчині до міста по прямій десь... 5-6 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...