Перейти до змісту

Допоможіть повернути життя флешці


Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Допоможіть повернути життя флешці!!!

Проблема - викидає помилку при відкритті - НЕМАЄ ДОСТУПУ.

Саму флешку комп бачить, але відкрити не може. Відформатувати також не вдається...

На 2 фото вказав реакцію флешки коли намагаєшся її відкривати та відформатувати.

post-10341-0-48285400-1409728659_thumb.j

post-10341-0-67869700-1409728669_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивишся/гуглиш який контроллер в флешці, качаєш утиліту для прошивки і прошиваєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика вірогідність, що вона має переміститися на ПМЖ в район с.Брище. В самого з місяць назад була схожа ситуація. Вбив купу часу - результат негативний. Може вам пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L ти жжешшшш :_07: ТС знайди утиліту спеціально для своєї флехи. http://flashboot.ru/ в помощь :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика вірогідність, що вона має переміститися на ПМЖ в район с.Брище. В самого з місяць назад була схожа ситуація. Вбив купу часу - результат негативний. Може вам пощастить.

в мене було що мої флешки були підпалені одна жостко зламана

але прямі руки роблять чудо, дві флешки живі і якщо хоч раз грявся із v- usb то при ремонті знайдеш багато спільного і ремонт зводиця лише до перевірки резисторів які вигорають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки-що все безуспішно...

за молочний шоколад можу зробити

Якщо не жартуєте...можна з вами зустрітись скажімо в середу-четвер після 18:00?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки-що все безуспішно...

за молочний шоколад можу зробити

Якщо не жартуєте...можна з вами зустрітись скажімо в середу-четвер після 18:00?...

відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vid pid не часто допомагає... особливо якщо чіп Phison чи тим більше ego... Одному з бордівців так і не підняв флешку :( , а знайомому сілікон павер з таким ж контролером відновив навіть все шо на флешці було. Так що удачі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vid pid не часто допомагає... особливо якщо чіп Phison чи тим більше ego... Одному з бордівців так і не підняв флешку :( , а знайомому сілікон павер з таким ж контролером відновив навіть все шо на флешці було. Так що удачі:)

а шо Ви сказали б коли флека працює в режимі юсб 1.1 і прошивка не помагає?

правельно розібрати і вияснити які резистори змінили опір або обірвались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Флешка мертва! Дякую всім хто відгукнувся на допомогу!

Закривайте тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто може допомогти розібратись.

Є китайська флешка тіпа кінгстон 64 гб. Компом визначається покахує 62 гб але реально має менше.

Треба зробити так щоб був реальтний об"єм. ЧИтав що якщо на 64 гб то скоріше всього там всього 8 гб. Пишуть зщо щось робили за допомогою проги UMPTool.

Скачав але нічого роздуплитись не можу.

Хто може допомогти. Може нішою прогою можна щось зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона того не варта, там в кращому випадку 4 гіга тормознутого флеша з ресурсом ~300 циклів, але як хочеш погратись то flashboot.ru тобі в поміч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флешбут читав. Як я зрозумів треба розбирати флешку. Замикати контакти (Це явно не мого розуму справа.) і потім через прогу гнати. Буде на брелок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...