Перейти до змісту

Перепрошивка Lenovo P780


Liontiger

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка, взяв апарат Lenovo P780 4G (китаєць, деколи люди скаржаться що пагано мене чують), андроїд 4.2.2, прошивка модуля зв’язку V52, номер зборки VIBEROM_780, немає перекладу у всьому меню та недавно щось оновилось та в контактах появилась вперемішку китайська та англійська, встановлював додатково менеджер контактів, але при визові він все одно переходить до уже встановленого, чи можна десь в Луцьку здійснити перепрошивку на європейську, з подальшим її оновленням, який час для цього потрібно та вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка, взяв апарат Lenovo P780 4G (китаєць, деколи люди скаржаться що пагано мене чують), андроїд 4.2.2, прошивка модуля зв’язку V52, номер зборки VIBEROM_780, немає перекладу у всьому меню та недавно щось оновилось та в контактах появилась вперемішку китайська та англійська, встановлював додатково менеджер контактів, але при визові він все одно переходить до уже встановленого, чи можна десь в Луцьку здійснити перепрошивку на європейську, з подальшим її оновленням, який час для цього потрібно та вартість.

А європейська прошивка нічим не допоможе. Може допомогти перепрошити радіомодуль, або взагалі змінити версію ос на 4.4.2. Перепрошивку доволі легко робити, слідувати інструкції і все у вас вийде, тим більше, що інструкцій по даній моделі є дуже багато :) Про все необхідне прочитаєте ось тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenovo із завода китайці. Краще несіть по гарантії. Заміна мікрофона і все. На жаль в леново останнім часом буває таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, не по темі ремонту, але спитати хочу.

Як апарат? Думав собі такий взяти, там батарея сильна, тому вибір поки зупинив на ньому.

Варто? Підскажіть чи варто, якщо ні, то чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, не по темі ремонту, але спитати хочу.

Як апарат? Думав собі такий взяти, там батарея сильна, тому вибір поки зупинив на ньому.

Варто? Підскажіть чи варто, якщо ні, то чому.

апарат чудовий, сам користуюсь вже 7 місяців, скарг на нього зовісім нема + до всього не висока ціна якщо порівнювати ціна-якість.

з китайців ще є один не поганий - тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, не по темі ремонту, але спитати хочу.

Як апарат? Думав собі такий взяти, там батарея сильна, тому вибір поки зупинив на ньому.

Варто? Підскажіть чи варто, якщо ні, то чому.

Апарат працює дуже добре, тільки проблема виникла з оновленням, після оновлення в контактах появилась китайська та англійська мови, самостійно поки з тим розібратись неможу, писав що скаржаться співрозмовники на звук, але став свідком що в тому місці даже коли звонять зі звичайних мобіл їх співрозмовники просять їх перезвонити бо пагано чути. Якщо інетом через WI Fi користуватись по 12 годин (форуми, фільми)то тримає дві доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, не по темі ремонту, але спитати хочу.

Як апарат? Думав собі такий взяти, там батарея сильна, тому вибір поки зупинив на ньому.

Варто? Підскажіть чи варто, якщо ні, то чому.

Апарат працює дуже добре, тільки проблема виникла з оновленням, після оновлення в контактах появилась китайська та англійська мови, самостійно поки з тим розібратись неможу, писав що скаржаться співрозмовники на звук, але став свідком що в тому місці даже коли звонять зі звичайних мобіл їх співрозмовники просять їх перезвонити бо пагано чути. Якщо інетом через WI Fi користуватись по 12 годин (форуми, фільми)то тримає дві доби.

Що значить в контактах з'явилась китайська та англійська мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після оновлення менеджера контактів стало наступне:

англійська мова до цього було на російський post-20330-0-39257500-1409654695_thumb.p post-20330-0-75545800-1409654749_thumb.p та російська post-20330-0-21941100-1409654765_thumb.p

біля контактів появились ієрогліфи, хоча номера записані в контактах

post-20330-0-64372500-1409654786_thumb.p

ця сторінка взагалі була відсутня

post-20330-0-24855400-1409654806_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо допоможе скидання налаштувань до заводських (т.з. Reset). Кнопка для цього є під кришкою.

Як це правильно робити, погугли.

Підкажу, як забрати ієрогліфи в реєстрі дзвінків -

- Чтобы убрать иероглифы в контактах жмем в звонилке справа внизу "настройки", находим "местоположение" или "Геоданные" (в зависимости от перевода) жмем клавишу "меню", в появившемся окне жмем "настройки" и снимаем везде галочки. Исправил, нужно подтверждение, что иероглифы пропали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут как говорится идеального решения Вам не найти. С чем то всё равно прийдётся смириться. У меня есть кастом под этот аппарат со слов клиентов устроил их на 100%. В том числе и проблема связи (с их слов) решилась. Но обновляться скорее всего он по воздуху не будет (я не проверял но думаю 99%). Только если ребята писатели усовершенствуют кастом и сделают новый релиз. Естественно обновиться можно будет через шнурок. Если интересует обращайтесь ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо допоможе скидання налаштувань до заводських (т.з. Reset). Кнопка для цього є під кришкою.

Як це правильно робити, погугли.

Підкажу, як забрати ієрогліфи в реєстрі дзвінків -

- Чтобы убрать иероглифы в контактах жмем в звонилке справа внизу "настройки", находим "местоположение" или "Геоданные" (в зависимости от перевода) жмем клавишу "меню", в появившемся окне жмем "настройки" и снимаем везде галочки. Исправил, нужно подтверждение, что иероглифы пропали.

Дякую ієрогліфи зникли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб "краще" чули - спробуй виключити (в настройках) "смарт-саунд".

В деяких прошивках він криво працює.

А загалом - на 4pda.ru та lenovo-forums.ru - прошивок "від кольору до вибору".

І інструкції там теж є.

Один раз освоїш - і вже не прийдеться просити "дядю" та платити гроші.

Шиєш євро-прошивку та закидаєш китайський модем (той же 52-гий ніби нічого колись був).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За допомогою Saddy ієрогліфи прибрав, зі звуком теж розібрався, в тому місці де мене пагано чують даже на звук зі звичайних мобілок скаржаться, коли кругом куча всякої ерунди думаю це можливо, залишився тільки переклад менеджера контактів на половину англійський, а так апарат працює шустро та і ця прошивка мені подобається. Можливо хтось підкаже, як побороти менеджер контактів на українську мову і тоді мабуть перепрошивка буде непотрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в плей маркеті нормальний менеджер контактів та дзвінків, виведи їх на панель. Колись була така неприємність, вирішим таким способом. Зараз сижу з телефону, якщо не знайдеш, ввечері кину лінки, які я ставив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в плей маркеті нормальний менеджер контактів та дзвінків, виведи їх на панель. Колись була така неприємність, вирішим таким способом. Зараз сижу з телефону, якщо не знайдеш, ввечері кину лінки, які я ставив

Дякую, якщо можна лінки бо самостійно ставив три менеджера, але нічого недобився, тому що при записах контактів та визові все одно включається стандартний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті, що ставив не можу знайти. подивися тут - є багато різних менеджерів викликів та контактів з непоганими відгуками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті, що ставив не можу знайти. подивися тут - є багато різних менеджерів викликів та контактів з непоганими відгуками.

Стандартний який стоїть, удаляли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай буде на всяк випадок. просто замість стандартних значків переміси їх сюди

post-13465-0-88726600-1409731228_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай буде на всяк випадок. просто замість стандартних значків переміси їх сюди

Дякую, постараюсь настроїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня народ. Хто може підказати, апарат (p780) працював майже рік без нарікань. Зараз маю проблему із падінням зв’язку. Відбувається це так, ніби все добре, зв’язок є, і раптом зникає сигнал аж до 0 поділок, допомагає перезавантаження (це не зручно по 3 рази на день) або зв’язок підіймається сам через 5-10 хв. Пробував перепрошивати модуль радіозв’язку різними прошивками (v19, v51, v52), пробував різні прошивки (android 4.2.1, android 4.4.2), нічого не допомагає. Схоже проблема апаратна. Чи може хтось допомогти? Можливо стикалися із проблемою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...