Перейти до змісту

Куплю акустику


Рекомендовані повідомлення

Власне куплю колонки,розжився підсилювачем,то тепер і потрібна акустика оскільки мої 15 ас-104 слабенькі і потрібен їм бачу ремонт,оскільки завжди хотілося S-90 то прошу в того в кого є дана акустика і має намір продати прошу зателефонувати 050-193-58-30 Тарас або написати в тему,ПП.Цікавить також і Вега,все,3-ьох полосне.Вказуйте вашу ціну,будемо розмовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне і сам шукав S90,також буду в темі)

А який підсилювач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 90-кi (35ас-012) в чудовому стані фото можу скинути правда трохи пізніше(ближче до вечора)

Ціна 1100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sashapetrash,Часом не ось ці продаєте ,дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sashapetrash,Часом не ось ці продаєте http://board.lutsk.u...kis-90-500-grn/ ,дорого.

ні не ці. ці якраз реставрую, маю ще пару в хорошому стані, були в бережному використанні. тому і вигляд хороший і звучать чудово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sashapetrash,дякую,буду мати наувазі,але для мене дорогувато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sashapetrash,дякую,буду мати наувазі,але для мене дорогувато)

Поки немаэ за що, але троха поясню що і як

ТС ти ж з луцька? Я правильно розумію? Так ось до мене ти можеш прийти і не тільки подивитись на колонки а й навіть послухати! Тут на форумі ти за такі кошти нормальну акустику не купиш! Ну за виключенням Інфініті у Шкодера, але 200 баксів!? Якщо не шкода таких грошей то цей варіант навіть дуже класний!

На рахунок с-90 то купити і навіть вибрати можна наприклад на сландо, але це будуть продавці з інших міст і навіть якщо ти і найдеш по фото прилічні колонки то наврядчи продавець захоче іх відправити наложкою, в основному вони просять предоплату 150-200грн. Оскільки колонки важкі порядка 23кг.одна/ колонка а іх жеш дві! Ну короче я вивчив це питання давно, і повірте мому опиту знаюсь на акустиці такого плану та з цінами на них!

Також не виключаємо варіант що вас захочуть надурити оскільки кадрів по такому питанню хватає ти скинеш предоплату а тобі нічого не вишлють!

Я вам пропоную досить хороший варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 90-кi (35ас-012) в чудовому стані фото можу скинути правда трохи пізніше(ближче до вечора)

Ціна 1100грн.

Обцяні фото додаю

Також додаю фото 90-ток що реставрую, пару вечорів та зберу до купи, ціна за них буде 850грн.

post-8662-0-44776100-1409598435_thumb.jp

post-8662-0-14257900-1409598456_thumb.jp

post-8662-0-58682100-1409598590_thumb.jp

post-8662-0-75534700-1409598605_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Закрийте тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...