Перейти до змісту

Как установить Windows XP на ноутбук Acer, где установлена Linpus Linux???


self

Рекомендовані повідомлення

Единственный трабл при установке - на некоторых машинках просит дрова для САТА контроллера.Я их у себя интегрировал в дистр

- про це і мова

і ще в ХП на Асєрах у всіх блютуз працює?

(чи може яка фішка в установці дров?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тем как ставить дрова - включи блютуз. Тогда найдется неизвестное устройство и установятся дрова. Иначе тебе скажут ,что нету дивайса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

данкєшон за "просветление", будем пробувати

надіюсь для топікстартера ця інформація буде корисною,

хай ставиться без "додаткових засобів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель ноута?

F3Ke 15,4" WXGA Glare/Turion MK38 (2,2Ghz)/1GB/120GB/ATI Radeon X2300 128MB (384TC)/DVD-SMulti DL/TV-out/WiFi/

http://www.asus.com/products.aspx?l1=5&amp...amp;modelmenu=1

ІМХО найбіший гвоздь в установці дров мамкі з відяхою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я дико ізвіняюсь шо своїм возом вліз сюди і апнув стару тему, але ...

за останній місяць через мої руки (чи в радіусі їх дії) пройшло 2 ноути Samsung R60+ i Acer Extenza 5620.

З першим девайсом було ніби все добре - тільки ніяк не вистачає трафіку дрова докачати (вісту було наказано знести) на відео дрова поставились від радеона 9600ХТ :)звуку поки так і нема.

От з другим девайсом дійсно прийшлось "мати секс" : ХРюша не ставилась, блутус не робить...

знайшов якийсь древній ХР "Зверь едішн" - поставилось. блутус поки так і не робить :)

на ацері стояв лінукс... я плакав коли його побачив... убожество..

а от вісту з самсунга зносив з радістю - чим далі тим більше вона мені не подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Acer 5220, поставив ХР Pro, все стало нормально окромя синьозуба :( фірмові дрова просто його не бачать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед установкою дров ти включав блютузу? Бо інакше дрова його і не побачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно включав... дрова його бачать, але чомусь визначають як Acer module... і все - ніякі драйвери не "їсть" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Звичайно включав... дрова його бачать, але чомусь визначають як Acer module... і все - ніякі драйвери не "їсть" :D

Мав справу з Acer Extenza і цією проблемою з блютуфом. Вирішилось, коли хрюшу вручну завести в папку з дровом і ткнути носиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіткнувся із проблемою встановлення ХР після Вісти.

Дрова до САТА ,не ставали. флопа нема..

Танці із бубном у вигляді інтегрування дров у дистрибутив закінчилися поразкою ноутбука "малою кров'ю" запоров 3 CD-Rки , потім плюнув взяв РВ-ху і як на зло все вийшло - дрова інтегрувалися, ХР стала.

Всі дрова із оффсайту . Нотік Fujitsu-Siemens Amilo Li1818

Стаття про інтеграцію тут.

Софтіну приаттачу, вона халявна (архів в архіві .ехе інсталяха), (ФреймВорка, без нього софтіна не робить, не приаттачу - його із Мєлкософта тягнемо, теж халявний, лежить тут)

nLite_1.4.1.installer.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав справу з Acer Extenza і цією проблемою з блютуфом. Вирішилось, коли хрюшу вручну завести в папку з дровом і ткнути носиком.

пхав не тільки носиком а і всім іншим - ні в яку :) допомогли дрова з Вісти, в яких була папочка Win32, туди і ткнули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...