Перейти до змісту

Потрібен веб-дизайнер


leviks

Рекомендовані повідомлення

Потрібен веб-дизайнер для постійної роботи

Кваліфікація: графіка - Corel, Photoshop, веб-мода

Вітаються знання joomla, drupal - проте необовязково

Перший етап - робота віддалена, без відриву від основного місця

Другий етап - перехід на постійну роботу у офіс

Не приймаються у колектив депресивно налаштовані та ображені життям люди.

Запрошуємо позитивних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приймаються у колектив депресивно налаштовані та ображені життям люди.

Запрошуємо позитивних людей.

з досвіду - це тіпа через місяць "як 500 грн зарплати, ви ж казали 400 баків! - та ти не впадай в депресії, дивись на все позитивно!" :)

ps не в образу конкретно цьому роботодавцю, просто смисл таких фраз часто саме такий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приймаються у колектив депресивно налаштовані та ображені життям люди.

Запрошуємо позитивних людей.

з досвіду - це тіпа через місяць "як 500 грн зарплати, ви ж казали 400 баків! - та ти не впадай в депресії, дивись на все позитивно!" :)

ps не в образу конкретно цьому роботодавцю, просто смисл таких фраз часто саме такий :)

Юра, сказати образу не в образу, ти так хотів? А так не буває. Це дійсно образа, хочиш ти цього чи ні, тому що ти привів факт уявного обману із свого досвіду. :blink:

Чому ти побачив в цих словах саме такий зміст? Цей зміст є тільки в твоїй уяві, поза тобою такої суті нема, і вона навіть не закладена в повідомлення.

Можливо в тому й твоя глибока проблема. Вийди з цього стану і подивись на реальний світ.

Ти ж не припускаєш шо на данному форумі я зможу обманути максимум 1 людину. Оце бізнес?!

Але ж ти цього не розумієш, приймаючи любі пропозиції ти в їх основі зразу ж автоматично бачиш кидок і ставиш себе в позу лоха. Тому тебе життя й кидає, факт чого ти й привів "з власного досвіду". :D

А в данному випадку я просто маю кілька замовлень, які з нового року треба виконати. За умови успішного виконання підуть подальші замовлення. Мені потрібні активні люди, налаштовані на успіх, для яких і написаний месседж. Люди, які будуть братися за роботу з твоїми уявленнями мені не потрібні. :P

Повторюю, на даному форумі можна обманути одну людину. І всі це знатимуть. Чи варто?

Так спочатку треба хоч трішки думати перед тим, як ляпати язиком. :blink:

Удачі, Юра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ти цього не розумієш, приймаючи любі пропозиції ти в їх основі зразу ж автоматично бачиш кидок і ставиш себе в позу лоха. Тому тебе життя й кидає, факт чого ти й привів "з власного досвіду". :blink:

ти слідкуєш за чиїмись кидками життя? як моральну насолоду з виправдання своїх кидків? :blink: знайди доцільніше використання часу, бо це в тебе виходить не геть файно

також удачі тобі і добра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Борг

якщо це кідалово то так і напиши прямим текстом ;)

який порядок цін? всі пропозиції можна писати на

noven (пес) studio11.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...