Перейти до змісту

windows installer або як приборкати цю курву


BeON

Рекомендовані повідомлення

Власне проблема, вінда 8.1, віндовс інсталлер глючить щось там. В сухом остатке я нічого на комп встановити не можу. В гугла перепитався все. Шановні юзери хто знає як приборкати і вирішити цю проблему. дякую.

при встановленні будь-якої програми сипляться помилки про те що служба windows installer щось там не того во...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скрін зробити і закинути ? а то якось сильно розпливчато .. а взагалі - прожені на віруси др.вебом ... мо щось зловили і воно вам змінило системні файли ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найперше перевірте чи не вимкнута служба WIndows Installer (

Win+R, services.msc, тицяємо Ентер,

знаходимо Windows Installer чи Установщик Windows чи щось типу того і дивимось стан.

якщо "вимкнуто" - то міняємо на "вручну", або "автоматично", клацаємо ОК, зачиняємо все, перезавантажуємось, пробуємо знову встановити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скрін зробити і закинути ? а то якось сильно розпливчато .. а взагалі - прожені на віруси др.вебом ... мо щось зловили і воно вам змінило системні файли ...

найперше перевірте чи не вимкнута служба WIndows Installer (

Win+R, services.msc, тицяємо Ентер,

знаходимо Windows Installer чи Установщик Windows чи щось типу того і дивимось стан.

якщо "вимкнуто" - то міняємо на "вручну", або "автоматично", клацаємо ОК, зачиняємо все, перезавантажуємось, пробуємо знову встановити)

ага) читав таке....не допомагає.. кажу ж в гугла все перепитав=)

post-16719-0-40312500-1408306896_thumb.p

post-16719-0-40312500-1408306896_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще як варіант,

WIn+R, msiexec /unregister, тицяємо Ентер,

потім msiexec /regserver, тицяємо Ентер.

перезавантажуємось, перевіряємо чи встановлюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще як варіант,

WIn+R, msiexec /unregister, тицяємо Ентер,

потім msiexec /regserver, тицяємо Ентер.

перезавантажуємось, перевіряємо чи встановлюється

теж пробував(

нічого не бере його. по вірусах вроді б все чисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо слуюба працює - точно тоді якась "зараза" в системі, або видалив щось ... як варіант - AVZ, але ним потрібно вміти працювати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо "вимкнуто" - то міняємо на "вручну", або "автоматично", клацаємо ОК, зачиняємо все, перезавантажуємось, пробуємо знову встановити)

можна просто кнопку натиснути - "запустить" і не потрібно ребутів.

при встановленні будь-якої програми сипляться помилки про те що служба windows installer щось там не того во...

Вінта на БЕД-и перевір. І память пожени мем-тестом. Є підозра, що щось "бите". Або, була така грабля, із одною мамкою.

Все, що скачувалося на комп з нета - не можна було запустити. та ж програма, принесена флешці з іншого компа - стартувала на ура. Десь мережева "била" файли на якомусь рівні.

Спробуй скачати деінде і запустити з флешки.

А взагалі - все дуууже розмито.

Дивися віндові журнали подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо слуюба працює - точно тоді якась "зараза" в системі, або видалив щось ... як варіант - AVZ, але ним потрібно вміти працювати ...

та служба працює( так все пише)....але не встановлюється нічого. .....вже перепробував стільки варіантів, що тепер вже навіть служба запускатися не хое. короче як не одне то друге=(

якщо "вимкнуто" - то міняємо на "вручну", або "автоматично", клацаємо ОК, зачиняємо все, перезавантажуємось, пробуємо знову встановити)

можна просто кнопку натиснути - "запустить" і не потрібно ребутів.

при встановленні будь-якої програми сипляться помилки про те що служба windows installer щось там не того во...

Вінта на БЕД-и перевір. І память пожени мем-тестом. Є підозра, що щось "бите". Або, була така грабля, із одною мамкою.

Все, що скачувалося на комп з нета - не можна було запустити. та ж програма, принесена флешці з іншого компа - стартувала на ура. Десь мережева "била" файли на якомусь рівні.

Спробуй скачати деінде і запустити з флешки.

А взагалі - все дуууже розмито.

Дивися віндові журнали подій.

Та хз, що це...є підозра на офіс який перестав працювати а потім дуже криво видалився....

короче попахує перевстановленням вінди, бо більше часу піде пошук вирішення проблеми....

дякую всім хто відгукнувся та за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче попахує перевстановленням вінди, бо більше часу піде пошук вирішення проблеми....

Семь бед - один ресет.

Якщо щось криво видалилося - то перестав вінду. Рально буде швидше і надійніше, бо лише гірше зробиш своїми діями зараз.

Є ще ОДИН варіант при загрузці Ф8 і "Последняя удачная конфигурація", якщо звісно, є точки відката.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче попахує перевстановленням вінди, бо більше часу піде пошук вирішення проблеми....

Семь бед - один ресет.

Якщо щось криво видалилося - то перестав вінду. Рально буде швидше і надійніше, бо лише гірше зробиш своїми діями зараз.

Є ще ОДИН варіант при загрузці Ф8 і "Последняя удачная конфигурація", якщо звісно, є точки відката.

Та от і я про те=)

За весь потрачений час сьогодні вже встиг би перебити систему і все налагодити)а так маю те що є)

Дякую Вам за пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевстановити систему можна будь-коли.

Користувач один? Якщо завести нового з правами адміна і спробувати запустити інстал з-під нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо завести нового з правами адміна і спробувати запустити інстал з-під нього?

Думаєш, що намучено з правами?? Я вважаю, що все ж таки трохи побило систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш, що намучено з правами?? Я вважаю, що все ж таки трохи побило систему.

Переставити вінду - не хитра штука.

ТС, гуглити на інгліші пробував?

http://support.micro...kb/319624/uk-ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ти завантажував і ставив оригінальну версію 8.1 (образ оригінальний)???

2. Взагалі то потрібно щоб 8.1 стояла зі своїм головним оновленням Update 1.

3. Якщо з вірусами все в порядку, можливо прийдеться переставити ОС. І тепер обов'язково завантажуй оригінальний образ 8.1 with update 1. У мене самого оригінальна 8.1 і жодних нарікань чи проблем.

P.S. також як варіант потрібно поставити старішу версію net framework, а саме 3.5 (на 8.1 стандартно стоїть 4). Заходиш в панель керування - Програми та засоби - і зліва там буде пункт, зайдеш, ставиш позначку навпроти старішої версії і натискаєш 'ОК'. Тобі автоматично завантажиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевстановити систему можна будь-коли.

Користувач один? Якщо завести нового з правами адміна і спробувати запустити інстал з-під нього?

Тут точно не з правами намучено.

Думаєш, що намучено з правами?? Я вважаю, що все ж таки трохи побило систему.

Переставити вінду - не хитра штука.

ТС, гуглити на інгліші пробував?

http://support.micro...kb/319624/uk-ua

Згідний що не хитра та й зараз все знову встановлювати якось не в кайф.

Дуже багато способів вирішення я вже перепробував запропонованих як на англомовних так і російськомовних форумах і т.д.

Fix it від майкрософта навіть бачить цю проблему і той шутнік пише що він всьо вирішує)))а в реалі нє)

Як писав раніше був встановлений офіс 2013, в одну мить просто перестав працювати і щей "раком" видалився з системи от і пожинаю)і то як сказати видалився..вінда до нього з радістю на гіг оновлень завантажила б..але його немає.

Коли всі операції по вирішенню проблеми робив то служба віндовс інсталлера працювала і все одно не так щось було, зупиняв її, перереєстровував пробував інші варіанти що зараз вона вже й не хоче запускатися)

Тим більше тільки один юзер з англомовного форума повідомив про успішне вирішення проблеми, а так в основному всюди одні запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм .. постійно приходять оновлення .. Windows 8.1.1 + Office 2013 - все норм працює і ніяких проблем ... не думаю що це з оновленням пов'язане ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм .. постійно приходять оновлення .. Windows 8.1.1 + Office 2013 - все норм працює і ніяких проблем ... не думаю що це з оновленням пов'язане ...

та ні)) я не про те, а про те, що трабл з офісом стався і вилізла ця проблема з інсталлером, але вінда якийсь каспер офіса ще бачить і хоче оновлення качати на нього при тому, що офіса на компі немає=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...