Перейти до змісту

Перший раз перший курс, або як вижити


I'mKoRn

Рекомендовані повідомлення

День добрий всім, одразу прошу без оффтопа, та різних не інформативних та актуальних повідомлень. Я поступив в університет в Києві НАУ (давайте упустимо момент що я питаю це все на форумі м.Луцька) і прошу допомоги в людей які жили в Києві, вчились чи часто там бувають, розкажіть що цікавого можна побачити, місця для відпочинку (і саме відпочинку, а не випивання горючих речовин), де можна придбати нормальні товари за нормальними цінами, можливо робота тільки не фізична, загалом вітається будь-яка інфа яка може хоч трохи спростити життя, або допоможе уникнути підводних каменів. Прошу надати усі можливі так би мовити чіти та секрети)

PS. Може десь тут навіть є люди які там вчаться, або навіть ті які поступили цього року - пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Не порушувати громадський порядок у гуртожитку, приміщеннях ВУЗу та будь де. Через ситуацію в столиці та в країні вцілому, уникати підозрілих людей та компаній, тусуйся зі своїми, студентами. Роботи в Києві вистачає, працюй, але без фанатизму, без шкоди для навчання. Про все інше, місця відпочинку і т.д. думаю сам дізнаєшся під час проживання. Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...