Перейти до змісту

Допоможіть обрати МР3 плеєр


Рекомендовані повідомлення

Ось назбирав грошей і хочю придбати собі новий плеєр, але неможу вибрати який із них. Якщо хтось розуміється в них то допоможіть мені обрати:

iPod Nano 4Gb 3G

iRiver X20 4 Gb

iRiver U20 ( Clix II ) 4Gb

mp3 HDD плеер Microsoft Zune

Юзав iRiver X20 він класний, але знайшов ще інші і ось неможу обрати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто для себе я б вибирав плеєр, в який можна заливати будь-яку музику, підключивши його як флешку. Бо наприклад в iPod можна залити тільки те, що дозволить залити iTunes

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, замечание очень полезное! ;) Действительно присутствует такой косяк... Гады... Кумарят иногда эти борцы за копирайт... :smile3:

Я бы выбрал 3-й вариант. ИМХО действительно идеальное сочетание цена-функциональность. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене зараз така Transcend T 610 , вона класна, але мені хочетцо, що мона було відео дивитися

я теж думаю брати 2 або 3 варіант тільки крім ціни я не бачу там ніякої різниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахтунг!

хочетцо

Читаємо пункти 2.4 і 2.5 Правил конференції:

2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.

2.5. Забороняється вживати "падонковський" сленг для написання повідомлень в будь-якій темі конференції. Поважайте інших учасників, які до різного роду сленгів та суржиків можуть ставитись не з таким захопленням, як Ви.

І радуємось, що в модератора сьогодні хороший настрій. Але ще один раз повториться -- отримаєш попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему: сам користуюсь Transcend t610. Колись попадалась стаття з порівнянням плеєрів... Так ось.. Не варто брати плеєрів на хардах (менш надійно при ударі і швидше розряджаються акумулятори)

В iRiver X20 4 Gb слабоваті характеристики

Сигнал/шум 90 дБ
- це трохи малувато.. бажано було б щоб значення було біля 100 Дб... хоча це все суб'єктивно...

Я б зупинив би вибір на iRiver U20 ( Clix II ) 4Gb

P.S. ІМХО А в Айпода звук слабуватий - через мої навушники він не сподобався при різних настройках еквалайзера (хоча тестував тільки стандартні пресети)

P.P.S. Старався як міг щоб не писати різних "падоннкаффскіх" виразів ;)

І ще: не радив би брати плеєрів зі всякими наворотами типу сенсорних кнопок і т.д. - страшно незручно... кнопки звичайні легко "прощупуються" через кишеню штанів чи куртки... а от вже з сенсором треба буде виймата девайса з кишені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно для більш-менш серйозного перегляду відео бери U20 ClixII

Але якщо до відео не особливі вимоги то я думаю що краще Transcend T.sonic 840. З форматом MTV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив тобі придивитися до моделі Cowon D2. Говорять, шо в нього звук кращий ніж iRiver X20. В Ковоні сенсорний екран, та вже вийшла велика кількість прошивок та скінів до нього... Читай ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я таки неможу вирішити який мені плеєр придбати ібо в iRiver U20 ( Clix II ) 4Gb керування іде "с помощи большого пальца" це я так зрозумів там кнопок немає, а збоку типу сенсора і це рохи незручно, мені краще юзати кнопками і в цьому плеєрі немає входу на флешу це великий "-", але плеєр остальним класний

в iRiver X20 4 Gb класне керування, але там трохи гірша якість відео і він не читає Adobe Flash Lite 2.1, зате є вхід на флешку, но там трабла с тегами укр. і рос.

Cowon D2 теж класний плеєр, але там сенсорне керування і цього я взагалі нехочу

в майкрософті 30гб +вай/фай, але мені треба плеєр+флешка а там з цим трабла

в Іподі трабла з музоном+так само треба плеєр+флешка (носид диск з дровами з собою ІМХО бред) + дизайн там какашка :)

напевно буду брати Х20, но ще думаю до понеділка, в понеділок буду замовляти собі вже

З.І. підскажіть ще якісь деше інет магазини\, щоб там можна було купити плеєр і з гарантією небуло проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...