Jump to content

Куплю дуже стару мишку або перехідник

Recommended Posts

serhiy.k

перехідник мабуть підійде це RS-232 -> PS/2,

але сучасні комп'ютери не обладнуються ні тим портом ні іншим, все замінив USB :)

Але на більшості материнок RS-232 або СОМ-порт (Послідовний порт) все таки присутній і може бути виведений на корпус за допомогою шлейфу і планки, наприклад такої

photo260.jpg

ну, а якщо такого порта немає взагалі, або у Вас ноут, то треба використовувати конвертор , наприклад такий

http://www.itbox.ua/..._VE_042-p23437/

S0008872_big.jpg

тільки здається Шкурка вичинки не варта )))

В зворотню сторону якщо до старого компа без USB необхідно підключити сучасну мишку клаву, тощо, то при наявності PS/2, треба такий перехідник

NeMogu.NET_.Male_.PS2_.To_.Female.USB_.Adaptor.jpg

в мене навіть десь такий валяється, раніше з мишами від Logitech продавалися

ну або плату контролер PCI USB ,

usb_pci_kontroller.jpg

але треба вважати, що не всі такі плати можуть запрацювати, треба шукати формату 1.0 або 1.1 і пробувати.

жесть. Чоловік хоче купити мишку під сом-порт. А йому вже ЮСБ-контролери пропонують...

Drive написав "...або перехідник на такий розєм"

Який може бути перехідник на RS-232 -> USB? Нє такий є, але це дороге задоволення, плату купити дешевше, ось і порадив вихід з ситуації, не дуже дорогий, але який розширить можливості обладнання.

Якщо моя порада не в тЄму, то вІбачте ...

Справа в тому, що комп старий (366 мгц проц, вінда 98, вінт 2 гб). Для миші тільки такий порт є. ЮСБ портів нема. Як думаєте ЮСБ контролери стануть на такий комп? Тоді питання відпаде. В неті читав ніби флешку з 98 віндою якось можна подружити. Тоді було б супер.

• 1 month later...

Як думаєте ЮСБ контролери стануть на такий комп?

Думаю все можливо, але чи вартує витрачених зусиль,

інше питання, напишіть , будь ласка,

чим завершилися Ваші експерименти?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...