Перейти до змісту

Викрали велосипед(


heiwa

Рекомендовані повідомлення

Й тижня не виповнилось велосипеду, як доброзичливці зазіхнули на новопридбаного друга.

89357095_4_644x461_avanti-force-2013-hobbi-otdyh-i-sport.jpg

фото з і-нету, т.я. власними просто не встигла обзавестись. хто ж знав?

Велосипед поцуплено орієнтовно в ніч 24.07-25.07 з підвалу будинку за адресою Рівненьска 3.

avanti force, колір ідентичний, зправа трішки подерта при падінні вилка, передній бризговик присутній. Задній, вочевидь, залишився на згадку.

Дуже прошу всіх, кому пропажа потрапить на очі - будь ласка, зателефонуйте 066 801 83 50 Софія

В боргу не залишусь.

Спасибі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То якась пошесть. Веломафія в Луцьку. Скоро на форумі окремий розділ доведеться створювати (((

Добре, що є преценденти успішоного пошуку і велосипеди повертаються власникам.

Скоро на вулиці на кожного велосипеда будемо пильно приглядатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага давайте по підвалах і сушилках, чергувати.

так розумію, що хтось з місцевих побачив, тижня не минуло від покупки, або ж зараз просто шарять по підвалах, у наз загальний замок на віхд до підвалу хтось зламав

такі питання, взлом підвалу був, міліцію викликали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю вистачить закону про кримінальну відповідальність за таке.... а зловивши не тільки по вухам надавати, а й на ногах що крутили педалі пальчики попереламувати, щоб не забував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за х .... рєбята??? почули запах легких грошенят?? :0167: в міліцію обовязково зверніться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічому вас життя не вчить.. вибачте, але це так.. поки не спіздять - усе гуд

міліція вже ніфіга не зробить.. крадіїї в 90% не алкаші і нарікі.. вєлік вже давно не в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама ніч, що й в моїй темі. Може там і пошукати?

в сусідніх домах магазинах на камерах мае бути десь в карман ж не покласти ровера.

чим гірше жити тім більше пропадае.но я не про це.потрібно на ровери робити номера як на авто чи скутерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно ровери не залишати без догляду.. взагалі.. або як купили вєлік за н-у суму - то і купіть замок за н/2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адекватний замок - не така й дорога річ, пристойний абус чи криптоніт 300-400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну 1 чи 2 викрали на Луцьк, но не кожний тиждень по декілька штук. Це вже ясно що працюють люди які крадуть не для себе, а мають нормальну точку збуту . Знайомий працює в міліції, казав що викрадено близько 250 велосипедів за 2.5 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адекватний замок - не така й дорога річ, пристойний абус чи криптоніт 300-400 грн

на скікі я зрозумів то це ті замки шо перепилити не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє рєбят.. якщо дійсно любите свого коня - то його не стирять.. не зможуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага давайте по підвалах і сушилках, чергувати.

так розумію, що хтось з місцевих побачив, тижня не минуло від покупки, або ж зараз просто шарять по підвалах, у наз загальний замок на віхд до підвалу хтось зламав

такі питання, взлом підвалу був, міліцію викликали?

102 набранно миттєво. не вперше грабують :( хрущовка, підвал суміжний з виходами на обидва під*їзди. замки не зірвані, а чемно відімкнені ключиком. йшли від сусідньоЇ парадної, про що свідчать сліди протекторів мого зниклого друга. звідси: мудак озброєний необхідним стафом, перекусив велосипедний замок і тютю, чемно зачинивши за собою двері НА КЛЮЧ. круто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь що виправляю тему але марка велосипеда була avanti galant 2014 колір зелений.

AVANTI-26-GALANT-Disk-%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8B%D0%B9-2014.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу ті хто крадуть без розбору крадуть все, що бачать навіть такі велосипеди які дуже кидаються в очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

102 набранно миттєво. не вперше грабують :( хрущовка, підвал суміжний з виходами на обидва під*їзди. замки не зірвані, а чемно відімкнені ключиком. йшли від сусідньоЇ парадної, про що свідчать сліди протекторів мого зниклого друга. звідси: мудак озброєний необхідним стафом, перекусив велосипедний замок і тютю, чемно зачинивши за собою двері НА КЛЮЧ. круто?

в підвалі так розуміє немає окремої комірки з окремим замком?

тобто будь-хто, хто має ключ до спільного підвалу з двох під"їздів міг ваш вел побачити,

відповідно забрав або ж завів хтось зі своїх, от тільки вел напевно зразу ж вивезли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

102 набранно миттєво. не вперше грабують :( хрущовка, підвал суміжний з виходами на обидва під*їзди. замки не зірвані, а чемно відімкнені ключиком. йшли від сусідньоЇ парадної, про що свідчать сліди протекторів мого зниклого друга. звідси: мудак озброєний необхідним стафом, перекусив велосипедний замок і тютю, чемно зачинивши за собою двері НА КЛЮЧ. круто?

в підвалі так розуміє немає окремої комірки з окремим замком?

тобто будь-хто, хто має ключ до спільного підвалу з двох під"їздів міг ваш вел побачити,

відповідно забрав або ж завів хтось зі своїх, от тільки вел напевно зразу ж вивезли

то в своїх сусідів питати треба.хто ключики мае.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

102 набранно миттєво. не вперше грабують :( хрущовка, підвал суміжний з виходами на обидва під*їзди. замки не зірвані, а чемно відімкнені ключиком. йшли від сусідньоЇ парадної, про що свідчать сліди протекторів мого зниклого друга. звідси: мудак озброєний необхідним стафом, перекусив велосипедний замок і тютю, чемно зачинивши за собою двері НА КЛЮЧ. круто?

все може бути простіше. хтось забув зачинити суміжні двері. літня людина чи просто якийсь нехлюй. скільки часу були відчинені двері – годину, дві, більше? будь хто міг скористатись можливістю :dont:

суміжне = нiчиє. я взагалі дивуюсь, як можна було залишити новенького ровера у приміщенні, куди мають доступ незнайомі особи.

ps. велосипедний "замок", якщо це не калений ланцюг з якісним замком – дуже небезпечна ілюзія захищеності. перекушувати нічого не потрібно. "замок" дешевше 50 гривень розвалюється від сильного удару, до ста гривень – ламається якісною викруткою чи подібним інструментом. якщо у вас в підвалі є труби чи крани, то пошукати можна серед людей, що їх обслуговують, а значить могли придивитись, а потім прийти із "стафом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі діють обмеження к-сті повідомлень для новеньких, тому з лівого профу.

kooper,

лох я, і керувати мені решту життя візочками :sq_ye:

все може бути простіше. хтось забув зачинити суміжні двері. літня людина чи просто якийсь нехлюй. скільки часу були відчинені двері – годину, дві, більше? будь хто міг скористатись можливістю :dont:

суміжне = нiчиє. я взагалі дивуюсь, як можна було залишити новенького ровера у приміщенні, куди мають доступ незнайомі особи.

ps. велосипедний "замок", якщо це не калений ланцюг з якісним замком – дуже небезпечна ілюзія захищеності. перекушувати нічого не потрібно. "замок" дешевше 50 гривень розвалюється від сильного удару, до ста гривень – ламається якісною викруткою чи подібним інструментом. якщо у вас в підвалі є труби чи крани, то пошукати можна серед людей, що їх обслуговують, а значить могли придивитись, а потім прийти із "стафом".

це було вперше, що я не тарабанила його в квартиру, а залишила поряд ще сусідніми колесами. по них то й мабуть йшли)

щодо прочинених дверей чи неуважних бабусь: народ, коли ваша родина з 68-го року проживає за однією адресою, то ви певне знаєте who is who. квартиранти і шваль за стіною - інша мова. коли, чорт забирай, на самогонщицю неодноразово складають протокол, а поток клієнтури ні на йоту не зменшується ні вдень ні вночі. молодняк, котрий на лавочках зачинає майбутнє покоління, і тут же за рік-два вигулює його попиваючи пивко. хіхі-хаха.

жодних сумнівів - зайшли з наступної парадної. + сліди в тому ж напрямку. чому компетентні органи не пробили, хто володіє ключем - в міру своєї некомпетентності мо тільки здогадуватись.

№ рами в студію, він на паспорті до вела должен бути.

V4406724

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знайшли вел?

Тільки що такий Аванті бачив на ГПЗ. Їхала дівчина по Дружби народів. Нажаль більше роздивитись не встиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли вел?

Тільки що такий Аванті бачив на ГПЗ. Їхала дівчина по Дружби народів. Нажаль більше роздивитись не встиг

Ні, по нулях. .

олег 87, sanbOK, спасибі за спостережлевість!!

шо робити куди бігти - не збагну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...