Перейти до змісту

Реєстрація 2 аккаунтів


Goami

Рекомендовані повідомлення

Я щось не розумію правило форуму, в якому йдеться про те, що не можна щоб з одного компу реєстувались два профіля. Брєд! В мене ж вдома не я один живу. Вийде якщо мій папік\мамік\брат\сестра\дідусь\бабуся чи ше хтось захоче зареєструватись - видалять і мій і його\її профіль. Поясніть, бо шось я не доганяю прікола

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я писал уже когдато,

в твоём случае предоставляеш администрации копии поспортов(1я страница и страница с пропиской) жалающих зарегатся - и у вас небудет проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Брєд

А інтернет кафе, а динамічні ІР з нету, а роботягі які шаряться в робочий час, а друзі які заходять в гості ? )

Ну і на кінець як жеж без людей з роздвоєнієм лічності ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та БРЄД не те слово! Ще й з тою пропискою... ужс! Скажу вам по-секрету що я, наприклад, прописаний взагалі не там де наразі мешкаю, а до недавнього часу був непрописаний взагалі на протязі досить довгого періоду часу :) А ще користувачі інтернету - часто люди які не досягли паспортного віку (інколи навіть і близько). Ще й удаляти обидва аккаунти ПРЯМ ТАК - без попередження - це вже просто якась диктатура. Давайте тоді садити за грати без суду і слідства :) Тим більше людина може наприклад зареєструвати другий аккаунт заради потреби, яка не буде шкодити форуму, може в когось є свої мотиви. Інше діло - коли реєструється хтось щоб свій репутейшн підняти, чи обісрати когось і при цьому не попалити своє справжнє імя. Але це скоріше вийнятки, і їх видно відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не брєд ніразу. У мене на форумі був випадок, коли в людини було 7 клонів і вони між собою спілкувались, накручували репу і т.п. Оце вже точно брєд.Зара я клонів баню навіки. А щодо друзів, інтернет кафе і т.п. То невже так важко черканути пару рядків адміністрації і іпояснити ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум хороший, але імхо деякі його правила дещо незрозумілі. Я не здивуюсь якщо після цього посту зараз напишуть: "Я адмін, ану мовчати ато забаню. Тема закрита, автору рідонлі, всім допобачення, це все заради вашого ж блага".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех... Ну, как там говорится: в чужой монастырь да со своим уставом... Раз правила есть, то их надо соблюдать... Кто не хочет соблюдать - отряд не заметит потери бойца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та БРЄД не те слово! Ще й з тою пропискою... ужс! Скажу вам по-секрету що я, наприклад, прописаний взагалі не там де наразі мешкаю, а до недавнього часу був непрописаний взагалі на протязі досить довгого періоду часу :)

тобой скоро военкомат займётся за такое....

А ще користувачі інтернету - часто люди які не досягли паспортного віку (інколи навіть і близько).

а за этих родаки ответят - это раз,

если очень хочется ребёнка зарегать тогда + скан странички "ДIТИ" - это два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу вам по-секрету що я, наприклад, прописаний взагалі не там де наразі мешкаю, а до недавнього часу був непрописаний взагалі на протязі досить довгого періоду часу :)

тобой скоро военкомат займётся за такое....

хех. мною тогда интерпол должен заниматься... потому как я еще и заграницей бываю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, не Shura повинен боятися воєнкомата, а адміністрація - СБУ.

Тому що не вправі вимагати від людини скан паспорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, не Shura повинен боятися воєнкомата, а адміністрація - СБУ.

Тому що не вправі вимагати від людини скан паспорта.

а кито хоть раз "требовал"?

вы добровольно приносите :)

p.s. кино "В августе 4344-го" видел? там тоже не требовали показать вещмешок, а просили показать добровольно

p.p.s. а СБУ потом спасибо скажет ещё, что ине непришлось "вычеслять байца" а все даные уже были

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Shura може не так висловився, я цю фразу мав на увазі

тобой скоро военкомат займётся за такое....
а кито хоть раз "требовал"?

вы добровольно приносите

Ну, як завжди. Виноватий завжди простий сметрний. В першому випадку - за те що приніс копію паспорта, а в другому, за те що не приніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як завжди. Виноватий завжди простий сметрний. В першому випадку - за те що приніс копію паспорта, а в другому, за те що не приніс.

угу :)

2Oushen пачему бред? в хумор её, в хумор......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver за паспарти +1) :D

чесно кажучи думав що ніхто не поведеться, але.... :)

то хтось все таки копію прислав?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух-ха-ха... Нет слов... :):lol::lol:

И причем серьезно так: "если очень хочется ребёнка зарегать тогда + скан странички "ДIТИ""

;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет у меня на борде в любом топике, или просто когда окно обновляешь предлагает скачать файл в Опере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет у меня на борде в любом топике, или просто когда окно обновляешь предлагает скачать файл в Опере.

Вот такая фишка:

post-419-1196718796.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин решил уже сам, просто не заметил откуда файл тянет. Заблочил ckickcashmaney.com/* и стало гуд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...