Перейти до змісту

Антиклей або розм'якшувач клею


spqr

Рекомендовані повідомлення

На базарі сказали що є в "Єпіцентрі",мож хто підкаже де по блище є ці товари.33-й,40-й,київський майдан,центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть не знаю-на столі був приліпнений круг пласмасовий під підставку під телефон,"ліпучка" була на крузі.Віддер і трохи залишилось-тверде зараза,спиртом трохи відтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ, якшо кому раптом тре відтерти "суперклей" ,який випадково попав на речі чи меблі, то йдемо в найближчу аптеку і купуємо "Димексид". Розчиняє наура, навіть на авто фарбу не чіпає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ, якшо кому раптом тре відтерти "суперклей" ,який випадково попав на речі чи меблі, то йдемо в найближчу аптеку і купуємо "Димексид". Розчиняє наура, навіть на авто фарбу не чіпає.

Чиста правда. Сам відтер суперклей з лакованого столу, при цьому не пошкодивши лак. Але користуватися Димексидом бажано в гумових рукавичках, а то в мене після нього пальці ще пару днів були як під наркозом (знижена чутливість).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фармакологическое действие:

Обладает выраженным местноанестезируюшим действием

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Димексид щось не помагає.Хіба що потрібно знати що і як робити,я залив ним засохлий клей,почекав трохи і пробував відтерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімексід лише для "суперклею", а не для моментів і т.п.

Заливаєш ним поверхню з клеєм, даєш троха постояти. Вдягаєш рукавички, береш якусь тряпочку, намочуєш її знову ж в дімексіді і починаєш терти поверхню з клеєм. періодично тряпочку змочуєш дімексидом і треш далі. пляма розміром сантиметрів у 5, відтирається біля години... Процес небистрий, марудний, но ефективний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...