Перейти до змісту

Відновлення ХР післа втановлення він7


Factory

Рекомендовані повідомлення

Як би описати проблему поточніше:

Короче було так один вінт там стояли Убунта, ХР, 8

тепер ситуація така Убента, він7

Тепер питання, як відновити тогозагрузчика,

1)гугл не поміг, тут був

2) вінда собі зробила окремий розділ під загрузчик, думаю туди вліпити(відновити) загруз чика ХР

ваші поради, бо попереднього разу прийшлось зносити і 7 і ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знеси все, постав на чистий розділ вінду. Для чого сунути на один вінт по декілька ОС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знеси все, постав на чистий розділ вінду. Для чого сунути на один вінт по декілька ОС?

зразу видно "спєца".

вихід є. полягає в наступному.

1) гуглиш програму EasyBCD

2) інтерфейс інтуітивно зрозумілий, так що налаштовуєш.

3) PROFIT!

якщо що, можу розписати детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу видно "спєца".

:_04: "Спєци" ставлять на один комп по 2-3 ОС, що потім розібратись самі не можуть. Якщо вже так сильно потрібно декілька ОС - то краще вже поставити віртуалку. А запускати один і той же софт на різних ОС (Viber, Chrome, плеєр) - смисл? Якщо вже щось настільки специфічне - то варто просто перейти на ту ОС та й не мучитись, а для різних забавок взяти просто планшет.

Я просто не знаю всіх деталей, але для чого людині на одному компі три ОС та ще й в загрузчику? Пам'яті лишньої багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не знаю всіх деталей, але для чого людині на одному компі три ОС та ще й в загрузчику? Пам'яті лишньої багато?

Ото ж бо - не знаєте... В мене стояло Убунта, 7, Аль Лінукс та Хр. ЧОму??? Тому що така робота. Не все вирішується віртуалками. Повір. Є такі ОС, які на віртуалці свого потенціалу не розкривають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ж бо - не знаєте... В мене стояло Убунта, 7, Аль Лінукс та Хр. ЧОму??? Тому що така робота. Не все вирішується віртуалками. Повір. Є такі ОС, які на віртуалці свого потенціалу не розкривають!

Просто мене так виховали, тому й не розумію: Один комп = одна ОС. Тільки зараз вже перевиховуюсь, бо потужності сервера вистачає більш ніж на 3-4 віртуалки, але й це вже ну дуже специфічна робота, де потрібно щоб все працювало одночасно, а не грузити те що потрібне. Для тестів є окремий ноутбук та комп, де можна ставити щось для специфічної роботи. Для всього іншого "потенціалу" вистачає віртуалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Для тестів є окремий ноутбук та комп, де можна ставити щось для специфічної роботи. Для всього іншого "потенціалу" вистачає віртуалок.

Не кожна фірма дасть окрему машину для "тестів".

Не завжди керівник зрозуміє "наростити потужність сервера для створення віртуальних робочих місць".

Один комп = одна ОС

Це коли комп реально потужний. А коли один комп на ВСЕ - тоді лише кілька ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кожна фірма дасть окрему машину для "тестів".

Дивлячись яка фірма, а іноді із запчастин можна скласти робочу лошадку =)

Не завжди керівник зрозуміє "наростити потужність сервера для створення віртуальних робочих місць".

Дивлячись як поставити задачу :_08:

Думаю, продовжувати оффтоп не варто. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу видно "спєца".

:_04: "Спєци" ставлять на один комп по 2-3 ОС, що потім розібратись самі не можуть. Якщо вже так сильно потрібно декілька ОС - то краще вже поставити віртуалку. А запускати один і той же софт на різних ОС (Viber, Chrome, плеєр) - смисл? Якщо вже щось настільки специфічне - то варто просто перейти на ту ОС та й не мучитись, а для різних забавок взяти просто планшет.

Я просто не знаю всіх деталей, але для чого людині на одному компі три ОС та ще й в загрузчику? Пам'яті лишньої багато?

В мене на ноуті, після першого разу, коли система не загрузилась, завжди стоять дві ОС. Однією користуюсь постійно, друга ("гола") - резервна. Виручало, наприклад, коли ставився софт, в якого був конфлікт із залізом - той же ДрВеб колись ставав "криво", залогінитись було неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- В мене на ноуті, після першого разу, коли система не загрузилась, завжди стоять дві ОС. Однією користуюсь постійно, друга ("гола") - резервна.

- Виручало, наприклад, коли ставився софт, в якого був конфлікт із залізом - той же ДрВеб колись ставав "криво", залогінитись було неможливо.

1. Це вже (криво поставлена) / (із за необережності ще раз встановлена) операційна система, що нічого хорошого не принесе для роботи ноутбука. Там можна хіба що зустріти системні файли на обох дисках (С, D). Варто було б цей дефект прибрати, щоб потім, випадково, не залишитись зовсім без операційної системи та всіх особистих файлів (фоток, а може й дипломних робіт).

2. Для таких випадків тримають люди просто флешку десь в шухлядці із LiveUSB (XP/7/DrWEB або щось подібне), або й не одну, або одну із всіма) Зараз флешка на 4-8 гіг вже дороге задоволення, як раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це вже (криво поставлена) / (із за необережності ще раз встановлена) операційна система, що нічого хорошого не принесе для роботи ноутбука. Там можна хіба що зустріти системні файли на обох дисках (С, D). Варто було б цей дефект прибрати, щоб потім, випадково, не залишитись зовсім без операційної системи та всіх особистих файлів (фоток, а може й дипломних робіт).

2. Для таких випадків тримають люди просто флешку десь в шухлядці із LiveUSB (XP/7/DrWEB або щось подібне), або й не одну, або одну із всіма) Зараз флешка на 4-8 гіг вже дороге задоволення, як раніше.

1. Посміявся. Дві системи на ноутбуці живуть вже декілька років (ще й Мандріва була пару років), і ніяк не конфліктують.

2. Ноут 2003 року виробництва, з флешки не грузиться. Ні з дорогої, ні з дешевої. І ноут призначений для мандрування - ні флешки, ні CD може просто не бути під рукою, саме коли треба. Як і інтернету, щоб швидко скачати свіжу збірку. Міняти ноут не планую - новіший двоядерний віддав дружині, а зі старою матовою матрицею залишив собі.

Припиняємо офф-топ в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...