Перейти до змісту

«Мгла»


Alto®WoLF

Рекомендовані повідомлення

У кого есть фильм? Ребята скиньте на обменник. С меня бонусы в виде+ Очень хочется посмотреть это кино.

http://www.kino-govno.com/?reviews&id=...&aut=kassad - отзывы отличные....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак - є лише СТРАШНЮЮЮЮЧА екранка (кам-ріп), і то якщо не грохнув..

мав би бути схожим на "Ловця снів" чимось.. чекаємо якості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекаємось нормальної якості.... ;)

Я читав роман Кінга "Туман", думаю що фільм буде не такий цікавий як книжка... але-ж хочу подивитись. А взагалі книжку перечитував неодноразово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це саме по тому роману.

я навіть скріни екранки викладати боюся !!

Я цей філь чекав з дня оголошення про початок роботи над проектом. Там режиссер той же самий що і в "Втеча із шоушенка" і "Зелена миля". Але коли побачив якість тих екранок, що на торентах лежать, то теж вирішив, що варто почекати. Пірати щось останнім часом вирішили мобілами знімати CamRip'и. Вот Хітмен тому приклад, аж жалко потраченого часу на скачування і місця на болвані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

до речі хто читав книжку, для того є новина: кінцівка в фільмі змінена! Як на мене більш ефектніша ніж у книзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В книзі головний герой залишає повідомлення на одній з покинутих радіостанцій для тих хто залишився живий (якщо я не помиляюсь) тай забирається геть... на цьому роман закінчується. Цікаво який кінець вигадав режисер у фільмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорять, що замість фільму жахів вийшла кінокомедія... побачим

В США DVD Мгла виходить 18.03.08, доведеться почекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В книзі головний герой залишає повідомлення на одній з покинутих радіостанцій для тих хто залишився живий (якщо я не помиляюсь) тай забирається геть... на цьому роман закінчується. Цікаво який кінець вигадав режисер у фільмі?

А в фільмі герой бере пістоля і грохає всю свою родину, включаючи дитину. потім вилазить з машини і хоче грохнути себе, но в цей мамент повз нього починають їхати БТРи з сольдатами... Короче лоханулсо він мальок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Подниму забытый поиск. Ребята у кого есть данная экранизация знаменитого романа? Залейте... желательно ДВД РИП.... Будьте Ласкаві :0026:

post-1453-1204660749.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<_< Жаль... побыстрее-бы Я книгу читал раза 3-и. А фильм бы посмотрел просто с супер удовольствием!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...