Перейти до змісту

Потрібна допомога !!!!


Вовчік

Рекомендовані повідомлення

Мені потрібно підібрати пароль до ZIP-архіву з курсовою .........В кого є такі програмкі Advanced ZIP Password Recovery, Fast ZIP Cracker, Ultra ZIP Password Cracker, ZIP Crack........Бажано на рос чи на укр мові ......Чи хто може пояснити як ними користуватись........Допоможіть якось ...........Напишіть сюди або в Асю 266983519........Плз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. С таким названием темы мало у кого будет желание её читать (указывай в теме, что тебе нужно найти).

2. Если ты что-то ищешь, то воспользуйся разделом "Пошук/Замовлення".

;)

Бо придёт суровый дядько-модератор и ... :)

Advanced ZIP Password Recovery

Fast ZIP Cracker

И так далее, используя любой поисковый сервак.

А ещё можешь сюда заглянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто з такими прогами зустрічався і працював ...........Відпишіть плз......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Вовчік - напиши повну назву файлу... але оригінальну - ту з якою ти її скачав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясн, я просто дуже часто коли в назвах файлів міститься урл то саме він являється паролем. Не той випадок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці програми використовують підбір пароля. Пароль якщо він має більше 5-6 знаків буде ламатися місяць-два.

P.S Колись мені попався на очі сайт де були курсові з паролями але можна було скачати версію для перегляду*(ехе-файл )

Мені там треба було потрібно пару абзаців то я просто поробив скріншоти та роспізнав їх . Якщо у тебе інші потреби використання тої курсової (тобто вся наприклад) то думаю просто варто набратись терпіння і брутити архів.

Як шо ZIP то швидкість підбору паролів вища аніж RAR наприклад і тому думаю варто ламать

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно - не в обиду будет сказано, но я по жизни реалист и посему считаю, что дело гиблое... Вряд ли там пароль короткий... Даже если символов всего 6, то, как сказал предыдущий оратор, ломать его прога даже на мощной машине будет оооооочень долго... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати підняти розприділений брут. Наприклад є мережа 15 компів - один з них сервер зі списком паролів, клієнти отримують архів і шматок списку паролів для перебору. В такому випадку перебирати можна в 15 раз швидше. Про готові рішення під вінду чув але займаються вони МД5 хешами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 7 годин підбор зробив для 1.2.3.4.5.6-циферного коду ...........Можливо дотерплю 7.8.9.10 а можливо і ні це дуже довго....... :) Спс за поради...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...