Перейти до змісту

куплю за символічну ціну або прийму в дар дитячу каляску


lanima

Рекомендовані повідомлення

В нашому селі живе молода сім'я. Нещодавно в них народився малюк. Допомоги немають нізвідки, хоча обоє працьовиті, старанні.тих грошей, що заробляє тато ледве вистачає на прожиття. Дитячі гроші будуть лише через кілька місяців, а вже зараз потрібна калясочка, щоб можна було взяти малюка з собою надвір. Бо зараз мама лишає його в будинку разом з старшим двохрічним братиком, поки порається в городі. Але ж то мала дитина, постійно постійно бігати наглядати.

Можливо в когось є дома каляска, яка вже не потрібна. Зробіть добру справу, подаруйте чи продайте за символічну ціну. Згодиться будь-яка, головне, щоб була справна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ну так подарiть сiмi коляску на хрестини наприклад, не бачив ще сiмей яким коляски на шару з неба падали, все треба купити, на все треба заробити!

I дiйсно тато чим занятий? Про маму ясно город пораэ, а от тато?

Позичать нехай в знайомих/родичiв грошей та й куплять а потiм з дитячих вiддадуть!?

Не розумiю в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато зараз розраховується з боргами за лікарню. Вагітність була тяжкою. Якби мала вільну каляску то звісно дала би. Та в нас теж є парубок маленький)))до речі вони нічого не просять.Стараються справитися з труднощами самостійно. То моя особиста ініціатива. Нам на борді за дякую віддали майже новенькі ходулі, майже за символічну ціну продали кучу речей для мого малого.

Не бачу нічого поганого викласти прохання про каляску. Гроші нікому з неба не падають, та думаю, по можливості потрібно допомагати тим хто поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитячі гроші будуть лише через кілька місяців

уже не буде. забудьте. живемо по новому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все може бути. Хоча мені на малого виплати поки що стабільно йдуть. Надіюся так і надалі буде, я оптимістка))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lanima, сказали, що з першого числа не буде. дружина якраз ходила оформляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже не буде. забудьте. живемо по новому))

Буде. Не вводьте людей в оману.

Уряд на рік подовжив виплати для сімей, в яких перша дитина народилася до 30 червня, - Мінсоцполітики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тато працює, значить таки намагається хоч щось заробити для сім,ї.

http://lutsk.vol.sla...html#d98cd8daf5 - ось цю віддають даром.

http://lutsk.vol.sla...html#d98cd8daf5 - ось ця за 300 грн. (можна і поторгуватись)

А взагалі шукала тут (Сландо-Луцьк-дитячі коляски, сортувати від найдешевших):http://lutsk.vol.slando.ua/detskiy-mir/detskie-kolyaski/

Виплати мають бути:

1. Декретні (+-2000грн, якщо в декрет з біржі чи від соцстраху, або скільки належить від працедавця).

2. Дитячі гроші +-11000грн. Перша виплата, а далі по графіку. Виплати мають бути як за другу дитину, тобто +-63 тис. Закон про 41 тис вступає десь після 1 липня.

3. Допомога на дитину до 3-х років - 130грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую)))). Я там передивлялася. Та що безплатно без телефона. На повідомлення не відповіли, напевно вже віддана.

Каляску вже знайшли на борді. Чекаємо, коли привезуть з села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...